Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

elvileg én elsem hagyhatom az országot de ha lesz jogsim meg oldódnak a problémák csak most is mehetnék pénz után.............csak nem hadja az asszony
ja fasza lett a sablon amit csinyát sanyi
Nálunk ez az erdőbe ne sokáig állna
Legkésöbb a fűtésszezon kezdetéig elhordanák
montam hogy rendezem a müszakid csak szólj hogy eggyeztessek látod az enyim is kalapált számmal siklott át vbagy tul jól csináltam
Kar hogy messze vagy!
Ugy ahogy van attdobatnam a verdad!
részben igaza van de ez a küszködés csak jobban erősiti bennem hogy menni kell
No betonkrites!
Hala egnek sem a brazilok sem mas nem rongalja!
ha végre meg mondaná a süket haverom hogy mennyi a két fékdob akkor már vinném is fékjavításra két kormány összekötőt és négy teló csere utána már vizsgáztatható, ha valahol megoldják.
Bogyesz bacod ,neked mar reg kulfoldon kene meloznod!
Nem Moszgkvaban!
Azt ezt mé nem rongálja szét senki
Vagy valami betonkerítés mögött van ez
akkor nem volt gond és birta az öreg vas
nem nevetek!
ferre ertettel!
Muter szokta nekem ezt regen mondani


A nok tonkretesznek mindent!
ne nevess fazi ott és még több helyen máról-holnapra élnek az emberek és épp nyár van ami szezonmunkát ad. eljő az október és mindenki ott áll hogy mi lesz holnap és azután. nem könnyű ott sem máshol, és megcsinálta a maga balhéját amiért most vezekel ennyi.
szekibácsi mennyél csak a csajoddal én nem meredek
Ertem en szeki ,ertem
Te josz az mar tuti!
de téleg..........itt veszekedett velem Szeki előtt hogy még látogatni sem jön,ugy hogy ugy menyek
úgy lenne jó hogy visszük a csajokat is. akkor nincs nyavalygás, ha jól megszíjjuk magunkat alszunk kint a fazi kutyájával, és van alibink a másnapi fejfájásra.
hát ahogy néztem bogyeszt jót tett neki a munka fogyott rendesen, de még így is emberes méret, úgy hogy egy társas utazáskor már győrtelken felforrna a hátsó gátlóban a folyadék a kettőnk súlya alatt.
amúgy tegnap este faszányos idő volt hazafelé, egy két helyen játszott be csak a köd/pára foltok a látásviszonyokba, és SÜN mentes volt az út.
nem baj............csak vedd át mielőtt meg gondolja magát majd le szervezem
Ha te nem lennel meg a penesz.
Ki enne meg a kenyeret?
Jimy az 1 urrrrrrr szeretem is
de Fazi értsd meg,márol holnapra vagyok az asszony meg anyám,vasárnap is dolgoznak hogy legyen kaja.........én meg már rég nem voltam Moszkvába hogy keressek ép a tegnap ecseteltem Szekinek hogy hivtak vissza ügyeskedni.......és szerintem menni fogok mert ez nem állapot........igaz az asszony azt monta ha baj lesz nem fog 1 szelet kenyeret se behozni utánnam
Van meg par kepem de nem baszom tele a forumot
azt hogy átveszem ok. de hogy mikor meek arra nem tudom.
fazi itt ilyen nincs -keleten- a dunántúl az mégiscsak dunántúl.