Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jó estét. Nagyon szeretem a változatos munkát,amióta 30fok van azóta egész nap gáz cső hegesztés. .
betétet még nem találtam, de ha jól olvasom indexet keresel a vfr-hez az épp van olyan mint a képen. a saját vfr-re gondoltam de már nem aktuális . a széle picit repedt de .................
meek.

motorral.

ha nem motor akkor kocsi.

bogyesszel.
Ez olyan semilyen szina kawanak! Adj neki fasza ZOOODET!
..ha josz az rendben van!
A kerdesem az lenne josz vagy nem?
ilyen lenne
a telefon a gépen lóg adatkábellel ilyenkor offolja magát ezért nem értek el.

fazi ha megyek akkor motorral, ha bogyesszel dumálok akkor autóval de nem az ennyémmel nincs műszaki és jukas mint az ementáli. ha kész az E akkor balcsi és még akár zozo-val is össze futhatok.
Basi te josz?
Esőbe pilot road kell!
kibontom a kapcsolót és megyek kerülök egyet, a gumi a végén van lesz egy ki füst is. kapja a jól bevált z6 ot és jöhet az eső is most d 204 van fent alig várom hogy lássam a vásznat.
szia hívnálak de nem sikerül
Ennek már egész tűrhető a futóműve! Majdnem olyan mint a VTR-é! Csak annyira nem állítható! Viszont nem eszik sokat! 5,5 -el elmentem vele 130-as tempoval!
Te josz 30.-an hozam szeki?
öreg konstrukcio meg a régi jó utakra jó volt
Vegre megjott az eszed!
ZUUUUD
nekem a futómű nem jött be a blokk igen
Én is most megyek ki melózni! Eddíg aludtam me olyan meleg volt hogy azt már nem lehetett elviselni!Most már faszán lehült a levegő! Jön az eső!
Felrakom az idomokat a B-re! Meg összerakom a hátsó féknyerget!
gyere 7 végén és át fujuk a kéket.........ha marad az ezüstből
na az enyém csak is zűd lesz hogy Himi kolega ne tudjon cseszegetni Szeki mester karbisor mibe fáj? mennyivel készüljek a télen?
Köszi! Na balfasz volt a z ember az eredetvizsgán?
Ez a név hogy VFR nagyon eladható! Nem véletlenül vettem meg én is a 800-ast! Majdnem annyiért mint amennyiért eladtad a 10 évvel öregebbet!
fú a kék szín gáz, az én motorom volt a leg ócssóbb E és kékben nem kellett senkinek, ezüst lesz a drága, valaki rakott fel képet ezüst 2002-es ről ha lehetne egy galériát ide kérni, arra akarom festeni.
janikawa keresett most hívj mert még nem szerelek, egy fél óra és kibontok egy gyújtás kapcsolót, utána motoron leszek.

kanáry lehet hétvégén lemegyek.
megnézem neked. télleg csak azért vitték el mert vfr, és a srác nem tudott el jutni a dunán túlra, 98-as cb 500 adnak 220-250-ért ami papírozva annyi mint a vfr. tanuló motornak vette később nagyobbat szeretne. itt a név hogy honda és a típus mint vfr adta el magát.
azt mondanom sem kell hogy eredet vizsgán rám akarták küldeni a sünöket mert egy fasz -kalap csinálta a vizsgát, de egy ismerős épp a kpm területén el kapta a nyomorultat és elmagyarázták neki miről szól az eredet vizsgálat. délután már kész is volt hiba nélkül, a friss tulaj meg elég nyugodt volt és kivárta a végét, nem hőbörgött. ha megtalálom a eredetvizsgást megyek én is hűvösre.....
sokan irigykedtek inkább elcseréltem
mi lett az irigység szinüvel?