Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem nem Attól tartok a vakok abból keveset kaptak...
amugy meg adóztam én eleget mert mindig volt munkám sőt a seregbe a decemberi 400ezres fizuból csak 170-et kaptam a többi ment a vakok javár részben ezért is utálom ezt az államot
félre értesz Pipi én nem a munkától félek csak ne 4órában vegyen fel 32-ért,hanem vegyen fel 8-ba 72-ért és a lényeg hogy ugyan annyit dolgozok mint aki velem van 6-8-órában és még hajtsák is az embert hogy csináld már mert te ugy is mész haza délben mig valameiket szájba nem pattintom
Nézd bogyesz aug 6-ig majd csak kibírod azt a jogsival remélem lesz normális melód.
A másik az, hogy a segílyí eddig is sorbaálltak és sajnos meg is kapták amit személy szerint az én jövedelmemből is vontak amiért keményen megdolgoztam
Most meg sz@rul esik mindenkinek aki eddig csak eljárt a munkaügyi központba a "pénzemért", hogy most valamit tennie is kell érte.
Hát dolgozon is érte és ne csak a f@szát vakargassa otthol színes üvegcserepekkel, meg kocsmába járjon a pénzemből...
jó estét mindenkinek án is tele vagyok melóval Pipi csak én havi 32ezerért aki ezt a törvényt ki találta,annak kéne meg élni ennyiből
szemét trógerek, ha nem vagy metszett faszú vagy barna bőrű akkor kibasznak veled
Na ugye mondtam, hogy szerencséd volt, hogy nem hívtalak.

Hát a téli pangás után én is teliszaladtam melóval hál Istennek Bár csak sose volna másként reggel 7-től este 6-7 ig nyomom
Mondjuk én is az adóhivatalnak gyűjtöm a pénzt mint te Valamelyik nap most a ceglédi boltomba volt ellenőrzés kisebb hiányosságokat találtak azt szívóznak Tavasszal meg a kőrösibe találtak egy 100 ezret érő hibát Hogy sűlyön ki a szömük
Fazikám elméletileg ha csak más nem jön közbe én mennék, mert tavaly sajnos nem sikerült, pedig akkor még motorom is volt.
Nos az lenne a kérésem, hogy HAL ne legyen, mert én nem csak a halat útálom megenni, hanem még azt is aki megeszi.
Úgy hallottam múltkor valami rossz busahalászlé volt
Kezdjél gyűjtögetni néhány kg husira ha vendégeket vársz, én megelégszem egy egyszerű disznópörköltel Ha kell, meg is főzöm
Másik kérdésem, hogy oldjuk meg a két falu közötti mozgást, mert én autóval hozzátok megyek, ott leparkolok, utánna a kulcsot még magam elől is eldugom.
Nem is tudtál volna hívni ,reggel kikapcs a mobilt és csak este jöttem ki a műhelyből
Akkó b@sszátok meg a 3000-ik én akartam lenni
Csak az a fránya meló
Zozókám ma voltam szarvason, de nem hívtalak, mert nem akartam, hogy egy rahedli elemedbe kerüljön az ottlétem...
nem én vagyok a finnyás hanem nem akartam a motort szadizni
Kánikula?ha esik az a baj ha meleg van az a baj ilyen finnyás motorost.
Hát bolond vagyok én 39 FOKOS KÁNIKULÁBAN gondolod mentem, inkább elvittem a haverhoz ,szelep és szinkron állításra
Drusza,milyen volt a Kecskeméti pálya nap.
Beugró?Sport motorral elég macerás de majd gyakorlok .
majd próbálom és kösz
1x beleszaladttam mikor 2 csaj verekedett!
Ugye faszik korba alltak ,nevetes rohoges....
Hat nem engem szurt ki a picsa ,hogy mi a faszt rohogok!?
2x nekem esett karmolaszva
Szolttam neki!
3x-ra lefejelttem
Szegenyt ugy hogy ossze csuklott a szemoldoke felett lett meg 1 agy 5centis
Igy kezdjetek ki tuzes picsakkal!
En meg jobban meguszttam mint a videon a csako

Ilyenkor hivogasd!
Ne aggodj!
Masnak sem veszi fel ha melozik.
Amugy meg kurva korekt ember!
veszem észre csak én meg már nagyon mennék már 5 hónapja szét van kapva a gép
30.-an lesz a buli!
Ne legy nobol!
Hozdd az asszonyt is!
Majd kipihenitek magatok vasarnap este!
, ,
Már írtam hogy 29 én jövünk haza a családdal a balcsiról. Sajna nem jön össze. Nem hiszem hogy éjszaka haza érünk és másnap az asszony vissza jönne velem.
Jó estét.
szeki ha melozok akkor,nehezebb elerni mint,az elnokot!