Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Megadod a számát?
3.dik. joreggelt
2.-dikk
1.Jó reggelt.
Kerékcsapágyat lehet csapágyboltban kapni, teló perselyt itt kapsz.
ha holnap lesz egy kis időm, lebontom a burkolatot, megemelem és megkeresem, mi lóg... kiveszem a csapágyat is, hogy úgy mit csinál.. aztán írok, mit tapasztaltam...
csapágyboltban lehet kapni?
Azt kúrva drága perselyezni, elég lehet a csapágy csere is. A többit majd utána.
az igazi az lenne ha rajta ülne menet közben
De gyors voltál ...........ki van állítva
Ópusztaszer
Hát ez meg hol van zozo
Hali pockok Jimy papa illő lenne az adatlapod frissíteni rakd kia képekre a hatszázas ződikét
menet 1kerék!
nincs valami ötleted, hogy emeljem meg, hogy megmozgassam az elejét? nincs kedvem levenni az idomokat... olyan szépen össze lett rakva festés után...
na, akkor kiveszem és megnézem... pénzbe nem kerül megnézni.. A teló perselyekhez mit szólsz? Mikor szét volt szedve, minimálisat mozdult.. de épp csak... Érdemes felújítani, vagy a ház meg a szár is szét szokott kopni?
Ó Te szegény.
Én ezt már megtapasztaltam egy tizenkettessel. Annak is jók voltak a csapágyai, míg ki nem vettük.
neked mi a bajod csomó gyűjtő?nekem az,hogy túl hidegre hűtötte az asszony a sört!
akár az is lehetne, hogy kívülről semmit nem érzek, csak amiket leírtam és mégis csapágy? de jó, hogy most volt kivéve a kerék tárcsa csere miatt és nem néztem meg kivéve...
Ennek meg mibaja?
szevasztok! .hát akkor szevasztok!
A kerékcsapágyak belül távtartóval vannak meg támasztva, nem érzed, ha lötyög, meg a gumi porvédő is fogja. Ahhoz, hogy lásd ki kell venni.
Na, megnéztem ezt-azt... A kormánycsapágyon feszítettem kicsit... nem lógott, nem is érzem mozgást, nem is rág. A kerékcsapágyon semmit nem érzek.. Viszont: ha állóhelyben mozgatom egész óvatosan, csak piciket a kormányt, akkor a kormányvégen is érzem a lötyögést és próbáltam fogdosni, hogy honnan jöhet... meglepő, de az első sárvédőn érzem a legjobban... gondoltam, lehet az alsó teló persely, de ott nem érzem egyáltalán , a kormánycsapágyon sem, a kerékcsapágynál és magán a keréken sem... csak az első sárvédőn intenzíven és a kormányvégen. Úgy képzeljétek el, hogy le van támasztva és csak kb 5 cmt mozgatok rajta ide-oda, jobbra balra. Akkor is érezni kicsit, amikor ugyan így letámasztva megfogom a felnit és nagyon óvatosan előre hátra mozgatom.. viszont a csapágyaknál ekkor sem érezni sehol... csak a sárvádőn és a kormányvégen. Arra gyanakodnék, hogy a telóban a felső persely lehet. Erről van vkinek tapasztalata? A teló belseje is szét tud kponi? Érdemes felújítót venni hozzá? Valaki tud jó áron? Egyáltalán, találkoztatok már ilyennel? Most is próbálgattam a motort lassú tempónál: kicsi fékezésekkor rezeg egész gyorsan, de nem mindig... ha erőset fékezek, abba hagyja... ha félkézzel fogom, jobban rezeg..Álló helyben azt figyeltem meg még, hogy mikor tolom és aprókat fékezek, rendesen hallani, hogy koppan és nem olyan szárazon, hanem mintha zsírban koppanna...