Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

tessék 320 000 a motor + egy 100 000 ból a neveden van 450 000 tájékán meg áll és saját magadnak behitelezed, slusz pász.
csilláknak
buty buty motor
pedig ha hiszed ha nem a csupasz motorok és a kétcélú endúró/sm kategória a legaktívabb mostanság. viszik az egyhengereseket mert ha nem közúton akkor erdőben használják, és kb 100 000- 150 000 ráfordítással a szerpentinen is koptathatod a lábtartót.
Sziasztok Kékvér boldog névnapot kívánunk mindannyian a Csillának
egerig és ótóval.
elég szűkös adatokat adtál meg.
válasz ki egy arra alkalmast és sétálj be a tulajjal a márkakereskedésbe, vagy hitel irodába, ott mondják a frankót, ha ez nem megy akkor keress/várj olyan motorra ahol át tudod vállalni a hitelt ha van munkahelyed, ha szerencséd van és a tulajnak sürgős mert a kertajtóban állnak a behajtók akkor még a hitel átvállalás díját is fizetik helyetted. tegyél fel hirdetést, a hátrány hogy nem biztos hogy z-750 vs 636 hitelezők fognak keresni.
valaki tud szerválni nekem egy 636-ot vagy egy z 750-et ha lehet 10-20% önerővel és minimum 1 kezes keljen hozzá ja és Dunaújvárostól ne legyen messze max 80-100km
na irány Moszkva
küdöm postán
üdv.mindeni .hát akkor a bablevessel meg mi lesz?
szija éééééééééééénnnnnnnnnnn csak vicceltem ha nem gyüttök nem mejek én se nem
szip de nem ke buty bluty motor a többit majd meg beszéljük
Szia Bogyó!hát ilyet! .na ilyet sem kaptam még senkitől! .köszi,de ezek után gondolkodunk,hogy merjünk-e menni a Pipihez! .pusz!Csilla
XT600 supermoto, 2 év műszakival. A többit személyesen megbeszéljük.
Semmi gond csak tegnap/ma felbaszták az agyamat. 10 millás szajrét kellett átköltöztetnem puszira, és még le is basztak, amikor tartottam a markomat. 3 órán át pakoltam, vittem saját kocsit, és még engem basztak le, hogy mit akarok ezért.
Guruljunk egyet, de inkább az elkerülőn, vagy a Mátrában koptassuk a gumikat. Nekem hét közben lenne jó, szinte bármikor. Hétvége a szűk családé, mert másra nem számíthatok!
Hali nektek!Holnap megint megyek a Bükk-be kanyarogni,jön valaki?
fékbetét csere az oprén és előkészítem a főtengelyt az utazásra.
megint szerelhetek.
elég merev vagy tamás! nem megbántani akartalak csak kis színt vinni ebbe a gyéren látogatott oldalba. nem azt akartam tudni mennyi pénzed van és mit tehetsz meg csak pipi módján akartam piszkoskodni , tátom nem csak a saját munkatársaim de mások is ebben a putriban eléggé agresszív oroszlán hangulatban vannak, akivel együtt dolgozom, ha megcsörren a telefonja akkor már a kúrva isten azonnal le jön az égből és vigyázva áll mellette. nyugi tamás látom nem vetted a lapot, egy este ki gurulhatunk a bodegához egy lücsire.
most melik motor kerül ennyibe,? mi az ajándék?
Mondom bogyó 260 a motor, nincs rajta hitel. Afölött 500,000Ft-nyi ajándék ha szépen kéred
2-3 nap és lesz róla kép.

Edem küldök levelet.
Hello Sedu!

Veszel slicket, vagy az enyém számítanád be? Csak a jobbik érdekelne engem, kopottat nem akarok felrakni. Első hátsó párba van a vágott slickem, elől 3,5-4 mm bordával, hátul középen kopottabb, szélei jók. Nincs kopásjelző alá vágva a gumi.

Majd írj, hogy gondolnád az újabb dunlopot, ha tudsz képpel együtt.

Köszi!

Edem
már az ajádékért is megéri remélem nem összáz adógág
Van kettő is. Fordulsz hármat moszkvába és megvan az XT ára. Adok hozzá egy 500,000-es ajándékot is, ha elviszed annyiba, amennyibe nekünk van.
Szerintem a Gixxer erősebb volt kisebb fordulaton, felül lehet a kawa durvább volt (pedig a kawában volt kipufogó szelep, a másikból kiírtottam). Viszont ahogy írtam régebben is jobb a fék a sukin, és kanyarodni is jobb volt vele. A 05-ös ZX10 futóművét inkább a 2000-es CBR-hez tudnám hasonlítani.
Motoroztam már busával is, nem tudtam vele gyorsabban menni, mint a gixxerrel. Nem az volt a baja, hogy túl erős. Túl szép volt ahhoz, hogy odaverjem.
Most a naked honda jó, és főleg azért, mert jövőre többért el tudom adni