Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

motorral...
21-22
úgy kellene... mikor is lesz?
Pipihez motorral gyüsz?
nagyon köszi az ötletet.... megpróbálom....
mert ha még nem nagyon hibás akkor első fékre nem veszed észre mert az egész teher előre esik viszont próbál a hátsóval ahogy irtam és kiványcsi vagyok hogy be vállik e
megpróbálom így is... de első fékre nem lóg... nem érezni...
ültes valakit a motorra és nyomja a hátsó féket,te pedig próbáld az első kereket előre hátra mozgatni ha lóg akkor gatya
tök jó.... jó lenne vhogy egyszerüen megtudni, az e a rossz, mert ha igen, akkor kár egy kicsit is kínlódni, rögtön cserélném...
az asszonyt kültem a csapágy boltba és rá kötöttem hogy megne mondja mihez kell csak a számát irtam fel egy papirra de az eladó rögtön tudta de nem adta drágábban
az enyim figter volt könnyen hozzá fértem de szerelő havernál láttam hogy csak a hátulja volt emelőn mert az elejét mindig a kereket rángatta előre-hátra hogy lóg e de a NAGYOK meg mondják
szted, ha keréken áll, be lehet állítani a feszességet, vagy csak megemelve.... nincs kedvem leszedni az idomokat...
én is megnézem a csapágyboltban is majd, ha valóban ez a baja... Igaz én szétszedtem a télen, átzsíroztam, de lehet nem állítottam elég feszesre, azért ráz...
nem teljesen de javult de a rázkódás kattogás előlről teljesen megszünt csak vigyázz hogy ne huzd tul mert akkor jön az inogás uszás
igaz hogy nem kawasaki minőség és márka,de én itt nálunk vettem a csapágyboltba az alsó 2400,a felsó 1300hufff volt és nekem bevált
cserével megszűnt?
a suzira volt jellemző,hogy 150-160 folyamatosnál elrázta mindenem megállás,torna és már nem mászkáltak a hangyák a csuklómban és a bokámban a lényeg hogy alatta,vagy felette kellett haladni
na, úgy legyen, igazad legyen... az nem drága...
végig sem olvasom és már mondom is kormány csapágy,alsó felső nekem is ez volt
jóccakát... majd szólok, ha előrébb jutottam... talán ugyan az a hiba mindkettőnknél...
szívesen bár én is csak tippelgetek meg próbálkozom na cakát holnap bútyi málenkij robot
reméljük... köszi eddig is, amiket írtál, már ez is segítség volt...
aha kerékcsapágy lett cserélve a kormány nem nekem kis sebességnél nem csinál semmit csak 180 felett és meg van az a koppanás is toláskor mint neked de majd az okos szerelők kiokosítanak
majd nekünk is ilyen lesz, ha rájövünk, mi a baja...