Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

de ha akarod oda adom
Bogyó,nem tudom mi lesz és mikor Pipinél,kapja be nem is szólt!
az a baj, hogy én nekem elegem lett a szögelgetésből, inkább egy hibátlannal járok és költöm rá a költenivalót, csak ne áljon és ne keljen méregdrágán szögelgetni ennyiket költöttem az öreg csótányokra, és nem beszélve a minőségről, a futómü a bivaly erős blokk az irdatlan menet teljesitmény, én sajna már 2 régi vasat hajtottam széjjel, az utobbi években, az imádott 954-et sajna összecsuktam, az nagyon jó gép volt és nem hiteles, csakhát eltört, ezért lett a 12es, semmi komolyabb bajom vele, nagyokat stunt-olgatok vele, és mindennap behoz a munkába ugy hogy nem kell tolnom, vagy trélerrel hozatnom. csak ennyit akartam szeki mester, kérdés, nincs véletlenül egy olcsó z fejidomod lámpával, ugy lenne teljes a paripa irdatlan Z1200 ninjaként
dehogynem szinte beremeg te ezt nem tud6tod mert neked nincs ilyen
na,le is lankadt
Ha állna nem pöckölgetnéd
jösz Pipihez?alhatok a melleden,?
aranyhszerhszámh
hüle Bogyó
álla mint a cövek
nem tudom áránybu van
Bogyó,nah akkor az nem áll ...hanem löttyedt!
vágd le szerintem ez nem normális dolog
Zsu az alszik.....én meg itt ülök,álló f@sszal csak pöckölgetem mi legyen vele
szerencsés vagy
igy van :D eladtam már azóta :D
tudom..az átalakított fekete
egy 88-as zx-10-em volt
hehe passz :D már azt se tudom
az oké mi volt a nicked? jajj
chat-en még 1000 éve beszéltünk :D
,ha tudnám a névhez ki is tartozik,jó lenne Köszi megvagyok melózok a házam körül,veled mi van
szia neked is :) rég beszéltünk :) mizu ?
szia Flati
Bogyó, teee ,örült vagy ..és ne harapj nekem Zsu .majd elkap oszt majd kapsz te tőle

Nem tudok semmiről,nem voltam itt,melózok a házam körül már egy hete.tegnap jöttem haza este a balesetiről