Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

oké főnök jövő héten végzek az utánfutóval azt ki fizetik ozt akkor szólok hogy kűdheted a szajrét !
hibás kukac tengelyt nem számolod esetleg be szerintem simán meg lehet csinálni csak itt nincs aki ki munkálja hegesztés után
hát ez nem valami sok
ezt
a névnapomra kaptam
na ezzel vitatkoznék, szerintem ha le fújja az ember az állítólagos spray-vel akkor csak jobban leköti az apró likakat és hamarabb eldugul de ki hogy szereti én csak kimosom szárítom és kész.
hali

ne szárazon rakd vissza!légszürőolajjal át kell itatni,vagy van olyan spray,amivel be lehet fújni.
van aki szerint elég a sima kétütemü motorolaj is,lényeg hogy legyen olajos,ami megfogja a port!
Köszi a segítséget!Már megoldottam!Még annyi, hogy a szűrőt ilyenkor szokás átitatni egy kis benyában, vagy ahogy kimostam, szárazra szárítottam, úgy rakjam vissza?nem vágom:)
Hello!

2002esen kifér a csap leszedése nélkül. neked sem kell szerintem leszedni.
A benzintömlőt kell lehúzni a csapról, és már vihető is arrébb a tank. Csak ha tele tankkal játszol, lehet, hogy nem egyszerű a segédváztól kibujtatni a csapot a súly miatt...
hali!lLeakarom a mociról szedni a tankot!Elzártam a benzincsapot, minden jó!A tankot nem tudom leemelni, mert a műanyag benzincsap nem engedi!Gondolom azt valahogy le lehet róla húzni!, hogy kiférjen a váztól
az a fül a km-er óra konzol és a tankhoz benyuló rász mely összecsavarozható az oldal idommal mennyi kest vigyek?mert telefonon ugysem érlek el
Valaki kérdezte a kík kilencest, még mindig eladó, hirdetve nincs. Tegnap fel lett gumizva (vágott slick) nagyon jó lett. 2 év műszaki van rajta.

Szintén gumi: 1 pár új Dunlop eladó, csak a műszakira fog elmenni vele a gép.
ha elmégy a csákóhoz akkor nézzétek át a fejidomot mert adtál egy fület lemezanyával ami nem illik sehová, azt nem tudta felheggelni.
1.reggelt. május 1 . addig szól a papírom. ma kirakom a cuccod, és ha jössz az öcsköst megkeresed, kifizeted és viheted is.
na megint eeetüntél mint 1 nagyobb összeg
szeki,mikor leszel othol mert elhoznám a lomokat ha meg van hegesztve ja és kapsz tőlem 1 hedszettet
van még AC pumpád is, néha beteges megszakító kalapáccsal, koszos ram air karbit ellátó csvecskékekkel.
üdv! emiatt a retek meló miatt alig élek, és ritkán járok erre.
amit hirtelen megtaláltam:
kukactengely 7 000
lánc 530 piskóta RK, JT 16:41 kerekek 15 000

tekerőm van csak keresnem kell 1 500
kuplung bowden 3 000

van a telódra állító csillag 4 500
46 telószárra bilincs kormány telóhoz 6 000

ha nem neked akkor másnak hatdugós tokicóba gyári betét 4db/4 000

csá
Azt csak a sváboknál csinálja gyere haza délebre vagyunk tisztább a levegő jobb a karbinak
Jó estét urak.Mi van olyankor mikor hirtelen ráhuzom a gázt és le áll. Dugulás sehol karbi tiszta.
na mi van mindeni át ment nyomiba? Pipi intézed keddre a jó időt?
ES MOST?
nehéz oldalszélben KAWASAKIT GYEPÁLNI 100KM 45F OKBAN
lefotozom az utcárol és felrakom neked minden ki fog derülni