Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ilyen szöveget már hallottunk ezen az oldalon, és nem az lett a vége.
telo nálam csak a koordinácios probléma volt
hát kicsit félek tőle mert váltó hibásak elvileg de kurvára akarnék egy z 1000-et :D el nem adnám soha
Á te túl fiatal vagy maximum kis öcsi tesó
pedig egy jó R1 elfogadnék a ZX10 mellé persze csak ha már szét hajtottam GSX R -t miután össztörtem a CBR 1000 rr t de hát ez van a szegénység nagy úr
én is lehetek KÉK tezsvér?

izzanak még a csövek?
ja és a zsákot vigyem én?
aztat ne vegyél az kapagépnek való
ááá már ma bele keztek csinálni és a komának van heggelője ráadásul a szomszádba lakik jó hogy tudtam róla holnap Vizsga aztán moszkva majd másnap
ja értem 6 éve motorozok amugy 9. motorom lenne yamahám még nem volt
zsákba teszlek aztán meg jól berugunk
uram a termékre van garancia, holnap hozza vissza és meg heggeltetem.
de izibe.
benzint vagy gázolajat hoz?
képesvoltál a ponyvát levenni hogy le fotózd?
nem a szöveg miatt kérdeztem csak egy másik fórumon ugyan így kérdezte a gyerkőc rögtön versenygép kell neki utána kiderült hogy csak másfél év múlva lesz meg a jogsija amúgy hogy milyet veszel azt te döntöd el és majd az idő igazol hogy helyesen döntöttél e vagy sem én csak üdvözlöm a hozzáállást és egyel többen leszünk.
dehogy is itt mindenki fiatal amugy miért nem veszed meg a világ legdrágább suzukiját?
nekem a kürt alatt hesszel a drága gyári, mikor először mentem vele azt hittem extra benne az ülésfűtés, majd ki gyulladt a lom, ma már a menetszélben gyűjti a muslincákat.

valahol ott.
te ne kacagj inkább mond meg a heggelő haverodnak hogy 10centit baszott megheggelni az emelőszemért majd belépek
most jön az a szöveg hogy nem kell ekkora motor meg hogy nincs tapasztalatom tudom tudom de én nem olyan motoros vok mint akik nyomják mint állat kanyarban is meg a városba is mennek mint az állat én inkább a nyugisabb változat vok csak akkor húzom ha egyenes van és nincs autós elöttem meg persze ha eldurran az agyam és le kell nyugodnom :D
21 vagyok
ezért a sértésért megverekszünk Pipinél
ez igy is van mentem már vfr -el nem 1x nem 2x apámnak 8 éve az van igaz 25 éves 80ezer km-rel de polir állapot nagyon kényelmes is szép a hangja egy hibája van és szerintem ez gyári hiba a feszszabályzó mindig megadja magát nem kap kellő hütést vett pordásfeszszabályzót az se vált be ventilátort is vett az se jó most próbálja átteni másik helyre hátha ott jobb lesz de 8 éve ugyan azok a gyertyák vannak benne és müködik megy mint a pisztoly
nem az iq ad kérdeztem vlagyimír