Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nállunk az este vót
Támad a gonosz.
Jó estét.
Sziasztok!
Sok szeretettel meghivunk benneteket az II. Győri Nyuszijelmezes Motoros Felvonulásra!
A szervezők: Mocilaci és Martinka
estét
pipi és az udvarban sátrazós kép hol marad?
te huje rosszul irtad Bogyesz ala babgujás Zsuska módra azért irtam mert már teljesenmeg vagyok kavarodva mert a tárgyalás junius 8-án lesz és éppen most vitáztam az ugyvédel hogy az jövő hónap és ki számoltatta az ujjamon hogy az 6-dikk hó
Natehát kimásolgattam a tavalyiból

Akinek még van motorja a megjelenés azzal kötelező
májusban megrendezésre kerül a 2. baráti motoros találkozó
Helyszín tiszakécske, fácán u. Családi nyaraló: közmű viz,gáz, villany, wc-ési lehetőség, igényesebbjeinek tusolási is...
Nagy terasz, nagy kert, elférünk. Férőhely: 8-9 ember számára van ágy, de ezt elsősorban hölgyeknek tartogatom. Majd kiderül, mennyi egyed képviselteti magát a gyöngébbik nemből...
Férfiaknak tanácsolni tudom, hogy a tescóban kapható gumimatrac 1990 ft és hálózság 1490 ft beszerzése javalott. Nem drága és kis helyen elfér bármilyen motoros találkozón is hű kisérő lehet...
Majd a tárgyi héten elkezdem kérni a biztos megjelnők névsorát, hogy mind italall, mind étellel biztonságosan fel tudjak készülni a rendezvényre.
Röviden egyenlőre...
Na mégegyszer: Helyszín Tiszakécske Fácán utca
Időpont:2011. 05 21-22 Szombat-Vasárnap

Kaja: "PIPI ALA SERTÉSPÖRKÖLT CSÜLÖKKEL, KÖRÖMMEL" Zsuska ala babgulyás bogyesz módra
Bort, sört, üdítőt, kávét, süteményt állom
A töményszeszről ti gondoskodtok.
Zene, hangtechinka, erősítés (Jimy L)
reggeli virsli, mustárral, kecsappal kenyérrel
vasárnapi ebéd az ottmaradóknak töltöttkáposzta, tejföllel
Alvás: mindenki oitt ahol épp meg tudja magát húzni
Ha fazi nem horkol, nem krákog feküdhet ismét mellettem a toyóba

Te ütődött Bogyesz Persze, hogy a jövő hónapban lesz
Úgy megijesztettél az sms-eddel, hogy aszt hittem elbaxtam a dátumot, de csak szimplán te vagy a f.sz mint mindíg...
térgyed hogy van tesókám
szoszta dinamó
a papért meg kaptál pálinkát amugy rá fért volna már 1 keresztre feszités
szoszi tesvérem?
A gumi lövedék ,a seggben szól szépen sedu
nem haragszok én senkire se rád,se rá nem ütletelünk vele és kész amugy szerom le hogy milyük van,mire elóveszi már a viperával ki van jukasztva a homloka szótár;kanyhaló az azt jelenti,hogy hantás gyerek,1szóval hazudik mályerkedik hogy kamion lomot visznek neki?csak tudod ezzelaz a baj hogy általában az ilyenekről tudok vagy rajtam jön át de ekkora tételről még nem halottam na ugyhogy hadjuk is az üzleteket fő a béke és a pina szoritson
Vazze ehhez már szótár kell. Az értem, hogy rá haragusztok, de velem mi a bajod?! Ki állt melleted amikor a papot meg akartad verni? A fórumról senki. Ja bocs én meg a testvéred.
Amúgy mindig van náluk gumilövedékes, vagy valami engedélyezett szar.
én ajánlok érte 1 fél turórudit de irj hogy van e üzlet vagy nincs,mert akkor meg eszem
a karate kigyót viszem
A karateruhát, ne felejtsd el berakni a hátsóüllésre...
DynoJettel egyutt legyen 100e (es igy a DynoJet is felaron van, pedig vadonat uj).
meg?
na hivd fel azt a kis kanyhalós nagyotmondót szombaton ott vagyok oszt meg nézheted halod,szerinted egy 160centis,öccsepólójában mászkáló urgétől meg fogunk ilyedni hozzad még azokat is akik ott áltak teeeeeeeeeee én csak 1 kocsival egyek hogy fer legyen
50 eft....... aki felét ígéri az már komoly vevő!
40000.-
Megnéztem volna
Jo lenne ha mostmar megvennetek a Muzzy-t, mert kell a penz. Legyen 80ezer, csak most, csak Nektek.