Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

inkább igyunk
Grande motot nézted?
jaja Törökbálinton voltam még anno meg néztem mik vannak de hiába ha kezes nincs :S
hát ez mind igaz amit írtál :) halgatok rád most nézegettem is teszek fel linket mindjárt
Van még Győrbe,Törökbálinton is.
akkor a sörözés miatt nem vetted fel a telót
jó estét
Helló kék testvér a gumik várják az új gazdit aki még bárki lehet.
néztem igen voltam a Pécsi üzletükbe egy r6-ot akartam elhozni csak 3 kezest kell keresnem hozzá és a családba meg nem tud lenni senki :S
nem azt mondtam hogy a vfr-em vedd meg vagy vfr-t vegyél csak régebbi megbízhatóbb motorral is lehet jót csapatni. ha izgalomra vágysz vegyél zx10R-t, na az csapatás a javából.
100-on 10L benga minyimum, 3-4 000-ként hátsó guma csere, átíráskor és adófizetéskor bekongatsz vagy 120 000-t, és még perkálod a bank felé a stájnszt. isten őrizz hogy belekongass a trafiba-30 000- vagy egy csini úthiba-kátyú min 10 000- vagy egy elalélt sofőr eléd hajtson, és a nem szakszerűen kivitelezett stoppie is igen káros a motor élettartamára. városban 50 helyett 40-el döcögő autókat és meg süllyedt aknafedeleket kerülgetsz, és rád vadászó sünökre számíthatsz. országút kb 10-20 km jónak mondható szakaszok vannak ahol kilométerekről kiszúr a trafi, a többi helyen meg kint a 60-as tábla , autópálya csak zzr1400 semmi más ha hajazni akarsz a sebességre, a 6 gangos fjr 1300 296-ot tud, és elég nehéz kimagyarázni hogy felakadt a síbertű a motorodon.
Red baront próbáld.Ott is kilehet fogni jó akciót.De tény sokat kel nézelődni és szerencse is kel hozzá.
Haló drusza gumik?
hali pockok hidd el a vfr rel is lehet állatkodni, anno én kecskemétre jártam vf fel és bírta és a motorok közti különbség amúgy is csak nagy sebességnél jön ki azt meg ritkán használod, hallgass szekire
estét.
vfr-t néztem most éppen mert halgatok rátok amit írtatok szeretnék minimum 130 pacis motort meg száguldozni meg állatkodni de viszont egy sok pénz és lehet jobban járok egy vfr-el sajnos mindenféle képpen felkell vennem hitelt vagy kereskedőtől kell vennem mert 200ezerből nem hiszem hogy kapok vfr-t és már most motoroznék meg már a szívem szakad meg mikor látom a motorosokat az utakon :/
Békéscsigát én se dicsértem sose. 4-500,000-ért már kapsz 98-as ZX9-et, azzal már lehet csapatni. Kicsit megtoldod tudok fiatalabb motorokat is. Küldj privátot.

Szekinek abban igaza van, hogy hitelt ne vegyél fel, mert akkor motorozásra nem lesz zseton!
Én soha nem olajoztam be, csak mostam havonta (szezonban).
cegléden néztem egy kereskedést de nagy árak vannak moto marketet meg hagyjuk nem sok jót hallottam róla az a baj hogy idén akkor nem motorozok ha nem veszek fel hitelt vagy hitelre veszek motort :/
hehe vfr az jó amugy az a baj hogy jól mondod benzin árak de viszont állatkodni is akarok egy kicsit nyomni neki a vfr meg nem erre találták ki hanem túrára kényelemre de majd elválik mi lesz :)
üdv teve!
tudok 200 000 ft ért állapotos gpz 550-t.zl 600 eliminátort. vx 800-at. inkább tekeregj öreg, de saját járgánnyal mint olyannal amit alig tudsz fenntartani, vagy tankolni. nekem dinoszórusz korú vfr-em van csillió kilóméterrel, értékét már nem veszti mert nincs értéke, és nekem mindegy hogy miként rángatják a benga árát mert kevés fogy belőle.
ha csak a 3x-osa lenne,
próbáld a kawasaki ceglédet, és a moto marketet csabán.
ma már meg szűntek a occó kereskedések és hitelek, már csak az vesz fel hitelt aki tudja biztosan nem tudja visszafizetni a kölcsönt.
csak kp.-ra vegyél motort, hitelre soha. ne élj azért hogy a havi törlesztőre keress, és a motor értékének a háromszorosát told vissza a zsidóknak.olyan szintű az elértéktelenedés hogy már szinte szarér-hugyér kapsz járgányt csak keresgélned kell.
szevasztok
valaki tud nekem ajánlani egy kereskedőt ahol hitelre tudnék venni motort és max 20-25% önerővel lehet elhozni a motort ?