Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jó rggelt irány Moszkva
Basszátok meg a váltó áramnál nincs pozitív pólus.
Nálunk is vannak ilyen szarok, de ezek megégetik az órában az ellenállásokat. Ha valakinek az óra dobozban van konnektor egyből gyanút fognak.
Pipi ezek a majmok csak ennyit tudnak. Amikor a CBX-el baleseteztem akkor is azt mondták (ott féknyom is csak 50 centi volt), hogy 68-72-vel mentem, 30-cal lehett volna elkerülni a balesetet szintén 50-nél. A felelőséget 50-50%-ban állapították meg. Én fizettem az ő kárukat ők persze semmit nekem. Ebből sajnos semmi jóra ne számíts.
Amikor a közel új FZ6-ost összetörtem 90-nél 40-nel mentem akkor nem tudták megállapítani, hogy ki a hibás, tudod mutattam a papírokat. A másikat nem büntették meg, engem pedig miután kiderült, hogy mégsem hajtottam gyorsan kétszer annyira vágtak meg, mert szerintük lejárt az akkor 2 éves jogsim! Semmi jóra ne számíts, a szakértők nem fogják kimondani, hogy ki a hibás.
Jo reggelt trogerek!
1.Jó reggelt.
Alszik mindenki vagy a szuletett felesegeket nezitek?
Szevasztok trogerek!
Pipikém holnap irány a templom mert keddre 12 fokot meg esőt írnak
sajnos jönnek az uj orák se mágnes se ellenállás.digit órák laptop kell meg okos ember
bénák? ne iberelj mert az enyim elsem indul csak ha akarom
bénák vagytok mágnes a mágnes már a múlté felénk már olyat kütyüt veszel bédugod a konnektorba rá csatlakozol a pozitív pólusra max a hűtőt hagyod bekapcsolva és az óra visszafele pörög
csak az a baj Sedu barátom,hogy a doboz maga 50ropi,meg a sok szir-szar beszerelés 20ropi.....ezt 1 maszek csinálta,az eon csak jött és rá rakta a plombályát és elment tudod,én benne vagyok elég sok mindenbe de még a villanyórát nem hallottam mágnesezni mivel 1898-óta alamónium és azt valahogy a mágnes nem fogja gázóráról már halottam de már azis müanyag
vagy összedobok egy vezmüláncos buzogányt
üdv van did zvm feltudom ajánlani csapkodásra
Kinyúlt D.I.D láncot hozzatok magatokkal
egyefene lehet RK is...
na majd jócsúnyán nézünk a szakértő úrra
12-én bizonyítási kísérlet hurrá
néhány szösszenet a szakértői véleményből
a tulajdonképpeni lényeg...
Szokott gyorsabban pörögni az óra, ha előtte mágnest tesznek rá és leveszik. Ilyenkor mág pár százezerrel még meg szokták jutalmazni a jónépet.
Nálunk majdnem minden helyiség külön megszakítón van, ha nagyon pörögne az óra hamar ki lehetne deríteni hol a gebasz. Ha kell tanács tudok adni.
Nekünk 10 volt a terv+igényló lap kitöltése, amiben a beszerelés is benne volt. 10 körül van a doboz, kb 2000 a cső. 70 az nagy lehúzás. Nekünk is csak azért kellett cserélni, mert átrakattuk máshová az órát.
Persze a falat én véstem ki
Bogyókám ha mindenáron szopni akarsz a négyesen még fizetnek is érte
Ez már tényleg tavasz,megjöttek az ellenség.
Valaki vigye ki a szemetet,valaki tegyen a tűzre. Erre gondoltál?
én valaki vagyok...
Helló mindenki.