Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez egy érvágás lesz a pesti embereknek
nem beszélve nekem a heti - 200 olaj miatt amit nekem gyűjtögetnél jimy udvarába...
jó van már ne szivd melre pajtás amugy olyan 60-75kg közt de ez változó a segily mértékétől
Kösz szeki azt tallonban tartom, ha netán zozónak addig véletlen beszorulna a feje valamelyik szekrénybe épp amelyiket restaurálja...
Hát, ha a hülyeséget kilóban mérnék. Tényleg mennyi is a súlyod?
amennyit szeretnél...
üdv
na csumi kányóc hogy áll?
tápiószőlősről tudnék neked egy zx9B szerezni tologatós/mutogatós bulira. kérdezzek rá, telószám már van.
urrrrrrrrr de nem ember
Á Pipi nem olyan ő úriember.
Meghív ebédre, Te fizeted.
Az ebéd hány fogásos lesz?
én tisztába vagyok azzal hogy te ennek örülsz mivel ugrott a melóm is és nem megyek pestre
jóhirek? az már rám férne na de hát valakinek szopnia is kell de mér pont én
Örökre + 2 nap.
pfffff.... akkor semmi jó.... pedig azt hittem, már jó hírek vannak..
a jogsi szerintem megint egész évre ugrott legutóbb 1 méterért kaptam még 4 hónap eltiltást meg 40 ezret de julius 8-án lesz a bagós ügyem tárgyalása ott is el fognak tiltani közuti zavarás és veszélyesztetés cimszóval kérdés hogy meddig
Két sört.
biztos írtad már, de én még nem tudom.... jogsi? motor?
hát birna belőlem kajálni és nem veszem komolyan
kb.hol keressem?
2 nap,1 hét.........?
Az enyém pedig megvacsorázik belőled

Ne vedd már komolyan
Raktam már róla fel képet (metálkék). Úgy volt, hogy az enyém lesz, de a Suzukit még nem tudtam eladni. Szombaton lesz rá csere ha minden igaz.

Keress vissza légyszi, mert letöröltem azóta a képeket a gépről, a motor pedig nincs már nálam. Legolcsóbb, de nem rossz állapotú kilences.
Jó nagy hangú sportdob van rajta.
lehetne............de nem Sedu ismeri