Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én mindig nagyon szarul nézek ki.
sajnálom beszart ez a rohadt gép nem tudom megnézni az üzeneteket
na!még élsz?tegnap(is) nagyon szarul néztél ki. .
Még haza felé kocsikázik, és nem biztos, hogy a telefont felveszi.
Kösz
fölkapcsolod a villanyt
Szép jó estét mindenkinek valaki meg tudná mondani hogy érem el szekit.
itt voltatok, és le se néztetek hozzám , szép volt az a busa keményen van megfestve
mert feléjük nincs annyi meg bízható ember mint nálatok pesten
Írd ki az ajtóra, hogy kulcs a lábtörlő alatt, a pénzt tedd a pultra.
Nem is értem ménem így csinálod.
nem hívtalak de majd küldök egy sms-t akkor meg lesz a tel számom
nem voltak tul sokan!csak már kecsón is divat lett,ami kakucson,hogy egyszerre megy minden,ami motor!robogó,etz,sport

te nem hivtál engem tegnap délután?mert volt pár nemfogadott hívásom.
kikapcsoltam a telefont,mert már a tököm tele van vele,hogy zárás után sincs nyugtom a bolt miatt,állandóan hívogatnak a parasztok..
az építkezés tavaly kezdődött, amúgy sokan voltak a pályán érdemes lesz hétvégén menni vagy tömeg lesz?
nem mentünk rajta!egyik ismerőssel gurultunk el,de már jó későn,mindenki ment már hazafele.
egyébként egyre jobban alakul,sokat változott mióta nem jártam ott!
de kecsóra is benéztünk,ott is nagy építkezések vannak a pálya körül.
nekem valahogy nem teccik a kakucsi pálya burkolata,olyan nagyon világos,nekem csúszósnak tünik...
ellentmond,hogy a supermotosok mennek rajta mint a hétszentség,nem láttam csúszkálni őket!
Kaja, kajaaaa!
Itt még csak ittunk, habár nem először az nap.
klackó milyen a kakucs ring van olyan mint kecskemét?
pipi bácsi ez kell neked 470le
jó estét!

megvolt a szezon első motorkázása!
egy kis soltvadkerti fagyizással,és kakucsringre motorkázással kezdtünk...
remélem mindenki kihizta a télen a motorosgatyáját mint én!
változatlanul kurva jó gép ez a kilences!
klackó direkt nem csörögtem mert bizonytalan volt az indulás és ígérni nem akartam semmit. De be is jött, csak egy kis helyi gurulás fért bele de majd legközelebb
Gondolom a sörből nem volt hiány ekkora munkánál.
Ha meg száguldozni akarok elkérem az asszony gépét
Hát már annyi jármüvünk van hogy belölem él az önkormányzat,meg most ajtóra gyüjtünk ,meg cirkóra,meg csempére ,meg gipszkartonra ,meg meg meg
Miert nem vetted meg panyo?
Szerintem is nagyon faszányosan megy a géped Jimy én legalábbis mindig csak utánad tudtam menni pedig az enyémben legalább 50 döglött ló van igyhát még szakadékban hátszéllel sem tudtalak volna megelözni,habár egyszer kifogyott a benzined ,na akkor felcsillant a szemem de még igy sem sikerült