Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Gyere Himi legalább ennyien már erőt demonstrálunk...
Hát bogyesz akárhogyis próbáltam elvonatkoztatni a te seprűnyeles ütögetős dolgottól nekem mindíg csak ez jutott róla eszembe...
vajon az a motor nem jó amit én kültem neki?
Ha jó idő lesz megyek én is......motorozunk 1-et
Pipi 2 motort tologathat
micsodaaa?
meghülyültél?
na mivan?kell a kesztyű?
Má 3 jelentkező van rá,
reggelt
Jojjon valaki,szokik az energia !
Jojjon valaki....
azért cseréltek órát mert tavaj kigyulatt és a seprünyélel mentettem meg a házat mert nem volt hajlandó lekapcsolni és addig ütöttem ming nem hagyta abba a szikrázást éa füstölést és kicsit sokaltam a havi 17ezret és az év végi 120ezer rá fizetést állitlag szökött az áram persze hogy én fogom meg csinálni,de enyiért gondoltam meg csinálják normálisan
Szeki de mi
Úgye nem az APOKALIPSZIS
Szép igényes munka
Nos az ablakjaim még nekem is hasonlóak ha minden igaz 8-ra jönnek akik kipofozzák
Te is a nyafogás helyett inkább beraknád, levakolnád és kőporoznád Az idődből kitelik
A fadobozos óraszekrény már rég kiment a divatbú
Kerítésen, vagy külsőfalon elhelyezett mérők vannak már, hogy a leolvasónak, ne azért kelljen 8-szor is elmenni, hogy egyszer otthon(l) találjon valakit és az órával történő manipulációt is kizárják
Persze nem tudom nektek miért cserélték. Mert akinek még a régi van azt nem kötelezték az új konstrukció cseréjére Egyébként ennyi az ára mindenhol
Egy új telek beáramozása a szolgáltató részéről meg 250
táváris ucsityelnyicá
Jo reggelt trogerek!
2. Jó reggelt.
Jó reggelt
1.-ső
csőváz
nem bakker de bacod én már ugy megszoktam a régi fajinul bezárható frappáns villanyórát fa dobozban és rajta a külső hőmérővel erre jön 2barom szétveri az egésszet,bebassza ezt a müanyagot 70ezerért na nézd meg hogy néz ki
Zozo szerintem nem normális aki ilyen feltételekkel megvesz valamit .Persze a kényszer nagy úr /mármint a hülyeség/
Milyen lemezeket hajlítgatsz Szeki,ja és mekkora az olaj tartály amiből szivód ki az anyagot?Vagy Jockey Ewing lettél?
Mi a bajod azzel Bogyó ,vagy eddig nem is volt villanyórátok?
a festést fotózd mikor mehetek érte?
ez is
elkezdődött
na lépek én mert reggel Moszkva manapság igy adom elő
mert még meg van rajta a kamatos kamat Zozokám
Pipikém na igy csinálnak szocpolos házat a pecómból 70eterért