Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Május 20 a születésnapom,most leszek 19 éves!
Meglátom mi lesz addig,akkor,nem lehetetlen,hogy megyek!
Coyote és Himizoli nem ua?
Melyik motorról van szó?
Az mind haver
csak a feladat elvégzése után büntettek volna meg
Na jó, hogy benéztél csavargó
májusi kécsketali időpontja
elsődleges időpont május 21-22 szombat-vasárnap
szar idő esetén csúsztatunk egy hetet abban az esetben 28-29
Asszem a coyot árúja himizoliét, de az csak 500-zat kér érte.
A kapucnyi fostalicskáján nincs műszaki, így nem megyek vele rendőrök közé.
igaz visszafelé mán mindegy
Üdv Urak!
Haverom 9-est akar venni,98-as évjárattól,valami jó állapotút keres.
Péz: 6 - 800-ig.
Ha tudtok ilyesmit,szóljatok!
Ne izgulj Pipi nem csak elméletileg hanem gyakorlatilag is segítek csak az oda vezető úton nehogy elessek
Elméletileg Zozó segít
Zozókám innentől feloldozom a magázódást tegezhetsz cimbi és kijelentem én ország-világ előtt innentől az elemekkel sem tartozol
Szolj a Lackonak ,hogy hagyja ott a gepet
Valaki segitsen mar piponak!
FONTOS!
Klackó felhívott és mondta, hogy Ő dolgozik ápr 12-én és nem tud nekem segíteni
Nos ha valaki véletlen ápr 12-én KEDDEN ráérne egy 9-essel (pontos időpont még nincs csak dátum) aszt szívesen venném.
A tavaly nyárvégi balesetemből kifolyólag BIZONYÍTÁSI KÍSÉRLET hez szűkség volna lehetőleg egy zx9 motorkerékpárra
Fontos, lenne tudni, hogy tudok-e esetleg valakire számítani, vagy próbálkozzak máshol
Üzemanyagot nem fizetek mert a motorozás ugye önmagában is öröm
viszont egy ebédmeghívással szívessen szolgálok

válasz erre
Jó ebédet az étvágyhoz.
Tegnap láttam porrá égve egy ilyent, égették a mezőt ez meg ott állt az útszélen nem vették észre, me hát ugye zűűűd,
én szeretem a szép lucernaződet.... Amelyik kawa nem zöld, az olyan, mint az alkoholmentes sör, vagy a guminő... bár ki tudja mi kallódik még a garázsban egy piros kawa mellet.... egy-két gumijuci....pár karton alkoholfrei mellett...
ne foglalkozz vele.......A Kawasaki az ZŐŐŐŐŐŐD
Ugye Pipi!
Az öreg meg mostmá szoba,meg netmotoros
nem!ILYEN
ejnye-ejnye
mindenki megválik az ilyen szép zőőőd kabáttól
köszi...
No, a szép az NEM ilyen!
Sziasztok!

Eladóvá vált hibátlan eredeti kawás kabátom, mert olyat szeretnék, ami a sárga supermotómon is hordható L-es, 52 van beleírva, kérésre lemérem méreteit. Természetesen kimosva hibátlan állapotú a kabát, kivehető téli béléssel.
18.000 pénz az irányár.
Van még pár cuccom: Probiker túra csizma szép állapotú 5.000ért, bering bőr kesztyű 6.000ért, meg a bukóm X-lite X901 25.000ért(hirdetés adatlapomon)

Végre ideért a jóidő
jaja mentetek Debrecennek én neked bal oldalt áltam a fagyizónál láttam még 1 pár ismerőst de egyedül a csipsz kék pilótálya vett észre.......húzott is 1 gáz fröccsöt