Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

oké küld
tán abba is vasat raktak?
te örülsz jobban,vagy az asszony
aha merev mint a farkam ébredés után
le fotozom és felrakom ide
a sárvádőt is javitani kell van rajta kettő 3centis repedés és a tank is horpatt de azt meg oldják mert vas
Kezed mükszik Pipi?
nem maradt semmi
eladtad az egészet, vagy van még maradék?
lesz uj vasad
Üdv pockok ,tiszteletem Pipifax úr
nagyon sajnálom....
tudod egy éve még én is pippelgettem és próbáltam minél jobban gyári állapot felé kanyarítani a vasat, amitől nem is volt messze.
Nekem is a legnagyobb gondjaim a gyári idomcsavarok voltak, mert minden más szinte fasza volt
Így utólag visszagondolva, milyen kicsinyesek ezek a dolgok.
Elég egy rosszul sikerült reggel és minden beleölt lelkesedésed az enyészeté...
ebben is különcködik neki két vas kell egyszerre
rozsdamentes.....
megértem.... nekem nem ment a festés...
lett 2-ő is és ráadásul új csavarok
:-) igaz..... de lett másik vasad helyette...
én a naphpz tudtam volna menni fűtőnek, nekem semmi melóm nem volt, elfoglaltam magam. a szórógitt hetekig a kezemen volt és lassan kopott, én sem festeném, de nix lovetta, ha lenne stex én is csak azt kérdezném hogy hol kell ezt kifizetni?
Ebben ne legyél biztos
én sem tervezetem eladni, mégis elkelt
nem tudom..... lehet...... soha nem csináltam ilyesmit....
szerintem ha látnád egy párszor az előkészitést meg tudnád csinálni
Ha akkor elmegyek dolgozni, amikor csiszoltam az idomokat, 3-szor annyit megkeresek, mint amennyit a festő kér...
de ennyi munka után megfogadtam, hogy soha többet az életben nem fogok semmit festeni..... ez nekem nem megy....
a haverja ő nem de együtt dolgoznak küldj képet ha tudsz és mond valami árat kb
Én bármit megjavítok a motoromon.... bármit megcsinálok... a festéshez is hozzákezdetm... két hónapig minden szabadidőm annak szenteltem, hogy lefessem magamnak... mikor úgy gondoltam, hogy festésre kész, elhívtam egy hozzáértő havert, hogy nézze meg... csak annyit mondott, hogy SZAR.... nincs hozzá érzékem... megpróbáltam, de nem ment és elvittem fényezőhöz, mert szart nem akarok.... sokáig meg szeretném tartani, sztem soha nem lesz eladva...:-)