Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

holnap WSBK nyitány, pont fél órát tudom nézni
minnyá hílak csak nyam nyam van.
nem azért nem vittem festőhöz, hanem mert mindenki csak hümmögött és előre beszélt, meg húzgálta a vállát hogy mennyit kell csiszolni. én csiszoltam akkor, most ha minden jól megy akkor motorozok.
hegeszt is?
így van! bengát bele oszt dzsííí, én sem művészit akarok alkotni, színe legyen oszt góóó. gumit az aszfaltra és támadás nem menekűlés
fényezö haverom éhezik pedig nem béna de itt mindenki csináld magad ember lett megy a sporolás
és most úgy adódott hogy 2002-es lehetne az eleje és a hátulja is.
komolyan?
hol a 750-es
Pontosan ezért álltam neki én is festeni! Nem vagyok profi de én már nem viszek semmit festőhöz!
Ha narancsos lesz vagy megfolyik azt ki lehet szedni belőle! Az meg hogy egy két porszem van benne azt pont leszarom!
küld el ide
ezt
ez igaz irigylem aki megteheti és megteszi
Miért kerestél a héten Szeki?
na valaki olyat találjatok aki meg hegeszti az oldal idomot és lefesti gyöngyházmetálfeketére és ha lehet még az idén
Jaa! akkor mindenképp gyári beállítással próbáld először! Oszt lehet finomítani!
egyedül gitteltem, csiszoltam, matricáztam és fogom is, lakkoztam. nagy sanyi segített alapanyagot választani és adott tanácsot. szar lett mert eddig csak nézegették és hümmögtek, most mattítani és matricázni kell, lakkozni. alig várom hogy hozzá kezdhessek, jobb mint agyhalottak között naphosszat a szánsájn rádiót hallgatni a bűzben és zajban. frankóbb alkotni mint más hülyeségét látni hallgatni.
csak gyári csövet már nem tudok ezért vettem rá egy 7es csövet
na, ezt nem tudom.... én eddig azt sem tudtam, hogy létezik..... csak elvittem mindent sanyihoz és épp most hallottam, hogy van egy új srác is nála, aki nagyon profi.... de mint tudjuk, sanyi műhelyében elég jó fényezések készültek.... meg is kéri az árát....
Az jó!
én a műhelyébe jártam és beszéltem vele , láttam a körülményeket ahol dolgozott, agyban volt baj.és a falusi paraszt szarrá tört lökhárítóját simogatta hetekig a fizetős munka meg ott állt hegyekben, könyörögni kellett hogy megkezdje.ha nem hívogattad akkor szerinte nem is volt sürgős, és bebaszta a sarokba, ha nyűgös volt a meló azt sem bírta a mája, nekem azon agyalt hogy tízszer kell elmosni a pisztolyt mert több színt fújt és más volt az aláfújó szín.
fuvokákat gyáriakat raktam bele mindet
ahogy érzed.... Veled Zoli nagyon rendes és gyönyörűen dolgozik..... egyébként Te ajánlottad.... A bolgovics meg azt sem tudom ki.... én Nagy Sanyira bíztam.... a többit ő intézi... eddig minden határidőt tartottak... 3 hetet ígért és ma mondta, hogy nem lesz 3 hét, csak 2...
Próbáld meg először a gyárin majd adj még neki ha nem jó! De minden alapjárati keverék állítás után szinkronizálni kell!
csukával ha lehet már nem hegesztetek, és inkább megfestem mint bolgovicsra várjak.nem légbe beszélek, tapasztalat.