Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szabócentivel
Csak az uszó magasságot tudom megmondani! 13+/- 2 mm!
Tudod hogy kell mérni?
szinesfém kereskedök ha tudják le is vágták volna a kezed mielöbbi javulást
pffff még most nézem a képeket... ezt is ő festette, ami az újságban volt? remélem, az enyém sem lesz szar...
épp ezt mondta Csuka Zoli tegnap, hogy nagyon nagy mákom van, mivel a Nagy Sanyi eddig is profi volt, de ezzel a festővel meg főleg....:-))))))
üdv!nem tudod véletlen zxr 750 h1 uszobeállitást?
Az lehet, de akkor meg ki kellene cserélni és úgy árulni! Mert így mindenki be fog kérdezni!
a csipsz kék? holnap meg kereslek
Hello!

Ha Fazit nem érdekli, esetleg engem igen, enyémre jó a cucc.
Mit kóstál? Már vásároltam nálad, vmi extra gratis nem jár? Persze ha még esedékes.
Nem én voltam, nem is az enyém a motor, szivességből árulom. Olcsóbb volt rá a másik kapcsoló, mint amennyiért kulcsot csináltak volna bele.
Attól még nem kellett volna szétbaszni! Simán szét lehet szedni a kapcsolót és csinálni hozzá kulcsot! Sőt van olyan mester akinek szét sem kell szedni!
1 kulcs volt hozzá, azt befüvezve elhagyták
Miért van szétbaszva a gyujtás kapcsoló?
Miért kell új zár?
Van még egy kis elmaradásom. A motorhoz jár új első gumi, új zárak, stb.
Friss műszakis, a motorja tuningolt.
Ráadásul bogyó látta a zx10-est lefestve (tetszett neki).

Bogyó ha jó idő lesz meg tudjuk beszélni, hidegben nem tudom megoldani. Műanyagos telefonszámát meg tudom adni, jól dolgozik, ha előtte nem gányolták össze üvegszálassal.
és biz én voltam az a szemétláda, aki elhintettem a nevét itt debrecenben , azóta 10-20-30-50 motort festett ide.
na csákó! a db-i galamb utcai festőnél dolgozik ebesen a bolgovics bandi aki a kisújszállási air bus festő volt, de mivel össze rúgta a port a feleségével így ide debrecenbe költözött és most ebesen talált munkát. tehát robesz7 motorját is ő festi és a haver KÍK motorját is ő festette és most is festeni fogja, de lehet az én B kawám tankját is ő festi.

bolgovics andrás telefonszáma:06302644322

engem csak uhu-nak nevez mert mindíg csak este jutottam el hozzá.

hja és a vfr-em is ő festette
erre nem is gondoltam
3.-dikk
Mit válogatsz Bogyesz? Ott van sedu, tudod is hol lakik
1.Jó reggelt.
ok............foglak keresni
Ha biztosra akarsz menni, várd meg míg kész lesz az enyém, nézd meg és ha megfelel, csak akkor vidd hozzájuk...