Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Azért van ízlése annak, aki ezt kigondolta...
Sziasztok! Vennék egy pár mütyürt a motoromhoz... (94-es 9-es) Kellene a fejodom és az oldalidom közti kis gumis 5-ös roppanós anya pár darab és a műanyag alátét is pár db ami a csavaron van, meg akár csavar is jöhet. Esetleg az oldalidomban benne lévő gumik is, bár abból szereztem majdnem ugyan olyat, úlyat.. Nem kérem ingyen, ha valakinek van, légyszi írjon.
juj de gizda. ezen még a kisöcsi is jól mutatna, ha nem lenne szolásszabadság akkor volna mivel gizdáznia, csakhát szerény az amber , nélküle nem merem reklámozni min is motorkázott tavaly itt a garázsban.
Ezzel vaganykodhadsz a faluban!
Tudok neked 1 faszat 18-ert Bogyesz!
http://www.kepesmotor.hu/romet...
,
Bogyó én is tudok egy hasonló motort neked. TVS suzuki, ha érdekel 20 Ft, mehetsz vele jogsi nélkül is, majd azt mondod bicigli
És 1 litert eszik 100 km-en.
1200-1800 ért szokták hozni 50 kilóig, mind1 amit lealkudtam kifizettem a postásnak. majd a bulin leiszom a külömbözetet
2500Ft a csomag+300Ft ,hogy tuti csutortokon erjen oda
Dupla postat?
Orulok hogy tetszik
cső fazi, megjött a csomag, bazz ugy bebiztositottad azt hittem aranyrudat küldtek, dupla postát fizettem, nem kell enyire bebiztositgatni, de köszi faszán néznek ki
jóóó reggelt! de csíp a hideg nálam!
Jo reggelt trogerek!
2.-dikk
szakad a hav
1.Jó reggelt.
ragd fel postán
van egy fasza zödem eladó nem kell Bogyó?
pont ma kaptam 1 táblát a havertól;-ne engem kövess,menyél inkább Jézus után-
jogsi fojamatban motor............ szeretnék
pont krisztusí korban vagy ,ha nemvigyázól jön a keresztre feszítés ideje
Jólenne ha vennél már egy motort meg egy jogsit hogy utól érd öket
ááááááááá ugy futnak ezek mint a golyó pedig aszongyák a legjobb korban vagyok
És utól éred öket?
az ördög haver meg oda a seatot és azzal meg megtankoltak 1 kuton fizetés nélkül gondolod hogy meg lepődött mikor keresték
nekem Zsuska az igazi a többi csak futó kaland