Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

itt ők a legjobbak az én ismerőseim szerint. Csuka Zoli munkáját láttam, nekem mindent ő csinált... nagyon profi. Nagy Sanyit nagyon dícsérik, munkáját láttam, de nekem nem dolgozott még.... vagyis ő festi a motorom, de még nincs kész.... állítólag nagyon profi fényező..
Robesz lehet érdekelne a dolog
szin izom
Van egy haverom annak a szalagkorlát vágta le könyök alatt! Visszatették és ezzel nyomja!
Igaz hogy nem tudja teljesen használni de fent van! Látszik hogy a kuplung is jobb oldalon van!
lehet hogy levágják könyökből.
Semmi gond!
Suzuki kereskedés? Hmm
Debrecen, Csuka Zoli hegeszt, Nagy Sanyi fest...
Itt még csont és bőr vagy.
Igen-igen... Ilyet tudok venni, csak ebből is vennék gyárit, ha találnék... Azért köszi...
értem akko nincs valaki aki tudna segiteni ebben a témában? hegesztés,festés lehetőleg gyárira
Na még jo hogy irtam!
Me nincs időm előbb! A sajátomat kéne befejezni! A kilences még csak félig kész! A VTR-re meg rászakadt a bérelt garázs menyezete! Úgyhogy azon is van mit szegelni! Jaa meg kerítést kell csinálnom meg a fürdőt befejezni mert má az asszonyállat hisztizik hogy nincs csempe a falon! Nekem jó így is! Meg osztán 5-6 hétvégét nem leszek itthon mert mék reppenni!
estét emberek.
Ja, azt hittem, gyári csavarok.... :-( Akkor nem kérem...
mééééééééééééééé
Május!
Annyi hogy ez a csavar nem kereszt hornyú hanem hatszög van benne azaz inbuszkulcsos!
gsx-f 650 K8 bal oldalidom hegesztés ,festés
Azt már vettem, csak gondoltam, ha van gyári, akkor miért ne olyan legyen. Akkor szeretném megrendelni tőled a 10 db-os szettet: az 5-ös gumianyákat csavarral és műanyag alátéttel feketében.... bár gondolom, tudod milyen....,,, neked is van 9-esed.. email-emre írj egy számlaszámot ás utalom az összeget máris, meg írom a címet..
Na mond!
csumi basi vón 1 kis meló
Gumi alátét nincs! Nézz körül valami autósboltban!