Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

de állítólag érti a szakmáját... Amúgy Sanyi csak annyit mondott, hogy ha kész megnézem és ha nem jó, nem fizetem ki...
te nagyon nem szereted, mint látom...... Én meg egyáltalán nem ismerem...
csö nem gyári légszürö az az
egész téli fűtési szezonban elfűtött 45e ft értékű szalmát úgy hogy durván 240nm-en 25-30c fok volt és otthol dolgozott, ez szar volt, hja és ha kedve volt ralizni járt, vasárnaponta sütés főzés a szomszédoknál, havi egy arcfestéses buli önkoris számlás rendezvényeken, minden/sok magyar a jólétbe un/döglik bele
De ennek a beállítása sok mindentől függ!Pl: Légszűrő,kipufogó,motor állapota,
de egyébként neked az idom is sokáig ott volt, nekem meg rögtön kész lett és ki is fizettem, amit kértek....
Na, én épp azt hallottam róla, hogy nagyon profi.... mármint az új festő.... mivel nagy sanyi eddig is az volt... kiderül, ha kész lesz...
akko hetfüm
igen pont az a baj hogy ő festette le és ezzel a festéssel úszott el a tavalyi motorépítő bajnoki cím.
nekem 3 hónapig nem festett le egy idomot télen pénzért, akkor a tied milyen lesz................hja most kényszerből fest és idegen helyen és nem kaphat 100 nál többet otthol szar volt neki300-at keresni
Gyárilag 1 egész és 5/8 fordulat vissza!
oks
nem kommentálom sem csukát sem a festőket sem.....................
szivass velük vicces cigit az az igazi móka nem tudják mi bajuk
a ram-air-hez
na, ezt aztán megfogalmaztad.... de tetszett.... 6-os gumianya 1 db?
egyébként, ha a kis csövet rádugod a karbira és kinyitod a csapját a karbi aljának, akkor a jel alatt 5 mm-el kell lenni a csőben...
ha holnap akarsz keresni akkor 6:00 előtt és 18:00 után mert nyiregyen a dunapackban baszom az eget meg a lámpákat. hétfőn temetésre meek mert a szomszédom múlt héten feladta a harcot a tüdőgyuszival szemben és meghalt. tehát hétfőn vagyok de 2-3 között temetésen ótán pihenek mert még egy hét amit ott akarok dolgozni oszt nekem 8 tipli onnan, agyhalott emberekkel nem dolgozom tovább. valameddig eltengődünk abból amit eddig kerestem, motor súlyadója nix mert mind ki van vonva a forg-ból.
talán lesz kertész munka meg dózer meló valahol. még jó hogy rádiót tudok hallgatni munka közben a telón, ki is purcannék abban a zajban és agyhalott emberek között. a munka vezetőmről azt mondta az élettársa hogy MUNKA ALKOHOLISTA.én meg azt tudom mondani hogy baszta volna szíven azt a retkes cigánybaszta kurva anyját amikor a fogómmal átvágta a feszültség alatt lévő vezetéket, utána a sarokköszörűvel sorban elvágott négy fesz alatt lévő kábelt. 8 méter magasan ha megbaszta volna a sistiri még én mentem volna sittre mert nem tudtam volna újra éleszteni, meg fesz alatt lévő kábelt nem szabványos sarokcsiszolóval szakaszolni.hja és láttam LENINT, még kopasz. 1x35 A húzott le testre egy alu tokozatban kb 40 centi láng jött ki belőle, és meg tíz percig ha behunytam a szemem csak lenint láttam
másfél plusz minusz 1 negyed.... ha jól tudom..
elmentve...:-)
ok ez meg volt keverék csavar 2.5 fordulat?
A képen a B a 13+/- 2 mm!
Igy kell állni a karbinak! Az úszó épp hogy csak hozzáérjen a tűhöz!
az is jo
hogy?