Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sziaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.Bogyókám ..
szi....................a
szép jó estét!
hát van akinek bejött az élet
de qrvára ráérsz
pont ezeket néztem ma reggel
na joccaka
marad a biker-world,nincs olcsóbb
livornó Csak légnyomást ne kapjál...
Ma regisztráltam március végén irány az Euroring remélem jó idő lesz mert ha nem szét basz az ideg
találtál olcsóbban vagy marad amit küldtem? én most a hátulját emelem ki egy picikét
április
jó estét emberek neked is Jimy
ok de jattot adjál máskülönben vízibiciklivel jössz haza
Rugót vettél már?
helyes!
akkor igyekezzé ,jun 4.reggel 6 óra!Livorno beszállás
ne izguj ott leszek a kompon nálam veszed majd a jegyet
csúnya dolog az irígység!
na ide figyi kulák gyerekte halagy korzikára oszt ronsd ott a levegőt
gyere pipi el hagyom a várost jön a sáska járás
bárcsak kulloghatnánk utánad!nem?
295-ről vót szó
Te meg 300 kilókról beszélsz
Tudod mennyit jelent 5 km/óra
Azt, hogy egy óra alatt 5 km-errel többet teszek meg az autópályánnálad Persze hülye lennék Én rendelhetnék nektek a kajázóba mire utánnam kullogtok
1300-1500 alapjárat milyen ideges versenyparipád van barátom
Ha kisebb alapjáraton lefullad baj van Persze nem biztos, hogy nagy, de mindenképen beállítási gondok.
A torpanás szinte biztos, hogy a sok tüzelőanyag(teljes hiánya ) szerintem nem kap elég benyát. Vagy lehet még, hogy túl sokat kap, bár akkor nem fulladna le ezért ez kevésbé valószínű
Még a szezon előtt vidd el hozzáértőhöz, javaslom, karbi tisztítást(fúvókákat pláne) bengaszint beállítás, szinkron, szelephézag ellenőrzés(ha kell állítás) és gyertya csere, ha szükséges. Mindez egy makulátlan akkumlátorral spékelve, mert annélkül sz@rt sem ér az egész. ha ezek jól állnak akkor elméletileg a hiba is megszűnik. De ha mégsem akkor máshol lesz a bibi valamilyen elektromos hibas lesz, mert eltömödésekre nem gondolnék de természetessen érdemes kitisztítani mindenféle szűrőt karbantartáskor, a légszűrőt is...