Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

na azt ugy meg nézném
Te Bogyesz, nem fogysz te itt szédülni a betonon?
uristen ez lesz vagy ez vár?
pofonbasztam 2-cer oszt kötélnek állt........ideadta
van akinek bejött az élet köjök
evetted Colyottól és mennyi az idő
igen édesem mert te olyan okos vagy
itt az óra! köszi
Jó reggelt mindenkinek!vagy csak nekem!
Mennyi szerény ember van itt.
Semmise. Csak őrültek háza lett itt a melóhelyen.
Már vagyok most kicsit.
Háló!

Nekem? Én félek ettől.

Sorr, de le vagyok maradva pár nappal asszem. Nagyon sok a munkám most.
Adj egy mail címet vagy egy tel számot! Győrbe el tudom juttatni esetleg Nyúlra!
Ha megjött akkor kereslek!
Ebés? Ebéd!
Én is nagyon várom Bogyesz.

A Te erőddel, és az én eszemmel, félév alatt miénk egész Budapest.
Van nekem egy gixer kormányteló eladó. Csak egy hosszabb szárat kell bele esztergáltatni. Elcserélném állítható fékkarra
sziasztok!
Akkor legyen a második.
és a jukat fúrokon fogod őket lövöldözni.
a megfelelő guma már meg van, és a tartalék kuplung is startra kész, de a jó időig még 5 hó, addig kitoljuk a fakutyát.
Az nem digit kijelző! Csak úgy néz ki!
nem lepődöm meg, ezeknek a magasabb rendű lényeknek ausztria után már csak a balkán van. de a redvás koszfészkét lehet magyar melós festi ki, és magyar futár viszi ki a véres döghúsát, mert a saját faja olyan melót már nem vállal. volt kint ismerős, jó kiállású csaj ott dolgozni, egy ilyen felsőbb rendűvel nem kefélt, mondta hogy aki olyan kaját eszik azzal még kefélni sem eshet jól. de a mi fajtánknak is lehet benne szerepe hogy valakik elkúrták a becsületünket és félnek tőlünk mint a tűztől.
ez van basi, ha azzal amit hirdetnek nem tudok zöld ágra vergődni akkor várok egy olyanra és majd beesik eccer, majd a kanyar kijáratokat nem teli gázon festem el és nem fog csapkodni a dög, van rá öt hónapom, addig garázstöltelék lesz a vas.
Az elsőt szeretném amelyiknek van a digites kijelzője.Postán elküldöd?