Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én nem szerettem kűdtem neki álandóan koppon, azt kinyírtam akkor még soványabb voltam pont 200 kijött belőlle óra szerint Aztán úgy lett összerakva, hogy még néhány ezer km-ert kibírjon, hál istennek egy hét alatt elkelt...
mondom hogy oda se bagózz Pipire......
Kawából vagy Zőőődet,vagy semmit.....


























































na minnyá kapom az ívet ha hazaér a ződellenes bagázs
Na úgye megmondtam kölök Már elő is került az egyik korlátol agykapacitású benzinkutas zőőőd motoros
Látod a hozzászólását? Én megmondtam mondtam ezek debilek
Én szerettem az 500-ast!3évig gond nélkül használtam!Azért adtam el mert nem zöld volt a színe !Kawából vagy zöldet vagy semmilyet!
ez a divat te agysorvadásos!
ne halgass rá,elég ha megnézed Pipi képét
NO COMMENT
Basikám ezek mind ilyen mutatós órák? Én ezt nem tudom leolvasni há nekem gyerek korombá is kvárc órám vót...
Fazikám majd kűdöm a sz@rodat Sok löwenbraunba kerül ez majd ha legközelebb találkozunk
Jaj te kölök de mé ződet
Akinek itt a fórumon ződ kawája van az mind debil de minimum agysorvadásos ugye nem akarsz beállni a sorba?
olyan 500-om nekem is volt a 60 lovas hát nagyon boldog voltam amikor elvitték Valami martfűi cigányok vették meg imádkoztam, hogy legalább hazáig ne rohadjon le alattuk...
Sztem is ez a legszebb széria!Még csak 1000kmet tettem bele de nincs az a pénz hogy lecseréljem! Eddig csak jókat hallottam róla bár volt egy emberke aki nagyon le akart róla beszélni de..... !nem hatott meg!
ahaaa,akkor az enyém se látja a másik mi?tanulok....
Kérdezz csak bátran!
Úgy hogy csak a sajátodat látod! A többi titkos! Pl ha mind a ketten ugyanarra licitálunk ne tudjuk hogy ki a másik licitáló!
a naná!a java csak most ,vagyis jövő tavasszal kezdődik tesó!
egy 9-es csakis ugy mehet mint az állat ,persze vannak kivételek......az igazi 9-es 98'-tól jött
Köszi a tanácsot!Lehet lesz még egy-két kérdésem!még új a vas aztán nem sok mindent tudok róla!Annyit igen hogy megy mint állat meghogy szerelmes vagyok!
remélem is...vagy a karácsonyfára akasztja dísznek
Az ebay-en hogy csinálod meg azt amikor titkosítva van a neved?
Így:H.....i /Himizoli/
egy csomó faszt így látok kiírva
Úgyse tudja mire hasznáni me nem ismeri az órát! Oda fogja adni!
Ja....egyik hülyébb mint a másik.....
bunkó kawások
jajj,még az smile is zőőőd...
húúúúúúúú bazz.....
ne mááááá!hogy szerzem én azt meg.....
lehet hogy másikat kell hogy szerezzé,mert az a g...i nem adja ide
Himi! Véletlenül a Coyot címére küdtem a vekkert! Majd kérd el tőle!
Üdv! Jó választás volt! Reméljük itt ragadsz a fórumon és nem ijedsz meg egy két beszólástól! Itt mindenki ilyen!
szíííp a Zőőődség,sok sikert hozzá
na kölyök......ez mindíg jó téma!
Üdv a Kawások között,jól választottál
Az enyémbe Power-1 van,nekem bevált
Van akinek a fuchs az isten,van akinek az agip.........motorra válogatja
Üdv mindenkinek!Nemrég vettem egy '98as ZX9R és az lenne a kérdésem hogy milyen olajat használtok esetleg kinek melyik vált be?
Válaszotok előre is köszi!

Üdv.