Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ritkán látom a palit, biztos kint volt neki a cucc a tankból. csak nagy ritkán láttam olyat hogy kiszívják a tankból, a legtöbb esetben a légtelenítőn keresztül jön ki a cucc.
a riadólánc biztos hogy sok ingást mentett meg a ..................-tól, akik ott voltak azok voltak azok akiket feláldoztak, biztos csökkenni fog a forgalom egy ideig sokan megfutamodnak de majd vissza áll a későbbi állapot, ha a seftesek nem tudnak dolgozni akkor majd mást találnak, csak ne lopjanak és gyilkoljanak.
jó éccakát
csumi Szeki a pasatos haverodnak vajon meg van még a szekere,vagy körbe van szallagozva
a gátló hogy-hol áll?
ma rendezték már most is mehetnék mert föld munkáznak oda nem kell papir csak ez 1 komoly cég és bejelenteni is jogsival tud és a korongot is irni kell de rossz időben ugyis leálnak mert a 4tengejes Atros sem megy el minden hol igy el rakták a helyet nekem 6órába be jelent a többit zsebbe gondoltam lenne hely aludni valahol az ipari telepeden de ha be vállik viszem az asszonyt is pöstön tuti talál melót és akkor albi
Nah én is léptem! Regge gyüvök!
Neked is!
Jóccakát!
Na mi van itten! Mindenki megy nyugatra?
És most szósz?



Tegnap kaptam munkát, Sopronban!
hát jaja mert ez a határ keményen döglődik és a másik üzlet is
az 1iket folyamatosan püföltem éés birta csak a kuplung nem
Na talán megindul a szekér akkor! Má rád férne Bogyesz!
Na jóéccakát mindenkinek!
Nekem sem volt vele problémám! Imádtam azt is!
hát igen azért már ott elektromos volt még a beszarás jelző is a w kicsit fapados de én enyüttem kettőt belőle
a Hid transznál kaptam melót 1 cimbi intézte csaj jogsival mehetek és akkor lesz 2hetente lehet haza jönni
Pösti leszel? Na ?
deb többet tudott nyújtani mint a 750w
persze a kék is szép csak kicsi a szive
meg a hátsó kereket kivenni februárban én is pösti leszek na mit szólsz?minden este 1ütt
Te vagy a kivétel!
akinek gsx-r w-je volt az rossz ember nem lehet