Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

N akkor a bőr hűljön a nyakadra mondtam hogy csörgess meg és nem ok nélkül szóltam hogy nőjön köröm a pöcsödön
zozókám, máma vótam a faludba
hónap meg klackóéba megyek

Nekem még a malacorrú passatomnak 6 évég nem volt fizetve.
Az adóhivatal b@szta kikűdeni én meg elfelejtettem
Abban az időben ha vettél verdát, akkor mindenhová neked kellett, lejelenteni. Külön kellett lejelenteni az adóhivatalnak is. Akkor is ha vettél, akkor is ha eladtál. Abban az időben még nem volt közvetlen kapcsolat az ocsmányiroda és az adóhivatal között , így ez a baki csak akkor derült ki általában, ha eladtad a járgányt és a másik fél a saját lakóhelyén lejelentette.
Hát már 6 éve használtam a verdát, persze mikor meg lett véve(voltam olyan 22 ) akkor anyi szvros papírmunka vót vele, meg annyira nem is értettem én hozzá, aszt elfelejtettem az adóhivatalnak bejelenteni. Mivel cégügyekben használtam az autót, én arra gondoltam, hogy minden papírt, ugye biztosítást ilyesmit a cég fizeti. Azt fizette is, csak egyszer kérdezem, mondom fater a súlyadó(akkor még az volt) fizeti a cég a verdára
Hát csak annyit mondott, Ő ilyenre nem emléxik
Na mondom akkor átmegyek az adóhivatalba(akkor még közvetlen a szomszédba volt a hivatal ) megkérdezni, hogy áll ez a kérdés Na ott néztek hülyén valami büntetésekkel együtt 65 ezerre jött ki akkoriban Mondom ám a nagy faszt Ti nem küldétek ki sose a csekket én meg elfelejtettem(próbálkoztam ) végül is megállapodtunk, hogy nem minden évre kaptam a büntit csak egyre, így az csak 3000 ft, lett azt asszem kb. olyan 50 körül kellett fizetnem
Ezaz önerő!ETZ-vel én is voltam így
Így is lehet motort venni részletre?
na igy már hihető majd bele szereljűk a Pipi 1200-es es es blokkját
na eeeez való neked
mostmá ezen agyalok ,csak sztem gagyi az ára miatt
üzemanyag takarékos
ez még régi kép lehet mert itt még van benne blokk tudjuk hogy a nélkül tologattatod az asszonyal
Tudod az a szép akinek a kawa kék
csak ne kocsival vagy motorral gyere tudod ugye vezetés közben nem iszunk
na léptem megtömöm a búrámat meg legurítok egy söritalt oszt jövök!
majd cserélgetem
kék lesz a csutkasuly is
köszi.üdv
rábasztá!jobb lett vóna bevallani
az a meg magyarázhatatlan vagy van ugy hogy rejtéjes,esetlek káprázatos(lázsd Fazi )de nélküle nem is szerveznék semmit
nekem is ez a papír jött
Tee szerintem a fekete jobb! De ha neked kék kő ám legyen!
Blue!
ide kell,és 8 db!
tőlem is kérték a luxus adót 50rugót mikor fel világositottam a helyi tik agyu testületi képviselőket hogy már eltöröltök,akkor jöt hogy-----jah emtutuk ako 17ezer na ez mindjárt másabb
10 ezer
Az szép! Egyszer én nem fizettem ki egy fél évet és jött az önkormányzattól egy paopír hogy adjam le a forgalmit mert kitiltják a forgalomból! Na vót ám riadalom! Köllöt fizetnem rendesen!
ja üdv az ujj tagnak