Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szevasztok trogerek!
muszály!egy-két apróságot szeretnék a kicsikére szezon előtt(bubis plexi,kipuff,bukógomba,stb)na meg olaj,szűrőstb!előbb ő aztán az asszony!
sajnos nem bírom ki! mindennel nyomom(bicikli,robogó,volt mz-m!)csak a gpz alkamatlan volt rá!nem akrtam a kuplungját kinyírni!
dógozzá,gyüjtsed a lóvét jövőre benyára......
csáó!én se sokáig leszek!bebasztak éjszakásnak! hál istennek még hétvégére is!
csász-csász
na csak óvatossan,meee szereti emelni az elejét
Na el kell lépnem egyenlőre császtok...
Egykereket próbálgattam énis!Faszán szedi!1est 1szer-2szer végigtoltam! de csak óvatosan!
Néhányszor megringesztettem én is az enyémet
de tőllem az országuton és az autópályákon kapta amit megérdemel Dzzsssííí....
szokásos szervíz/olaj,szűrők,gyertyák/,oszt hadd menjen kicsit odafigyelsz rá oszt meghálálja
Te Kölök használd a "válasz erre" gombot, mert annélkül csak találgatunk kinek írsz
a motor miatt ne aggódj,bármi marhaságot is írnak,ez már egy jó konstukciójú,,,,le tudtam írni,,,,,motorblokk ,100.000 km-ig bírnia kell normál használat mellett
Én az enyémbe 12000-et raktam 2 szezon alatt,és a mai napig gombnyomásra pöccen ,pedig kapott néha rendessen
pl:Hungaroring slájm party....ugye Pipike
meg az a pár 1 keró...
miért lenne baja!annak romlik el aki úgy használja hogy minden pillanatban arra gondol hogy nehogy baja legyen!van egy ismerősöm a pár éves vasa szarakszik állandóan mert ilyen ondolkodása van!Megha baja lesz........csináljuk meg!
Még nem biztos, hogy nem maradandó lesz egyenlőre a csuklóm nem forog bár az orvos bizakodó
mondjuk ígérgetni én is tudnék a helyében
a Pipié halszagú
az is igaz!legalább megúszta!mindegy a szín!a vére az zöld!
Hát kölök még szerencsés helyzetbe vagy, hogy télire vetted, mert így legfeljebb tavaszig nem lesz a tiédnek se baja, addig nézegetheted
Nem én gyaláztam le hanem az az autó aki nem adta meg az elsőbséget mikor előztem
Végül is van igazság az aranyköpésekben
"ELSŐBSÉGE ANNAK VAN AKINEK MEGADJÁK"
akkó mennyé oszt igyad a kesere KV-dat
pipike nem fakadt ríva,,,,,,örült hogy egybemaradt
Himikém akkor jobban jártok a semmivel

Tényleg kinek van még itt ződ motorja?
kapucnyinak talán, meg ki van még?
várjunk csak 9363, fazi,
azt asszem le is főtt a kávé
a zőőőd ellenesek többségben vannak
koppoztad ,meg nyírtad te a 9-est is ,motorgyilkos
, ,
pipifax jól letámasztottad a fához!nem irigyellek!én biztos sírva fakadnék ha így legyaláznám!