Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

érdekes bogyesz hogy ez a retek orbán 1M munkahelyet ígért, de nem azon van hogy megvalósuljon hanem ide-oda utazgat a trógere, most is valami olyan országban veri a faszát aminek a nevét is ritkán hallani és a goggle kell hozzá hogy megtaláljam. a tetű fletó és bandája is a börtönbe való, de ezek sem lesznek különbek, újra el jött az az idő hogy az állami cégek is dögrováson vannak, és másnap arra kel a melós hogy nincs hol-és miért dolgozni. és még azokról a dög evőkről nem is írtam akik dolgoztatnak és basznak kifizetni csak hitegetik a melóst a nagy gubával meg felszívódnak vagy nem is akarják kifizetni, volt olyan akinek 18M helyett 15M majd 13M akartak adni, ""csak"".
Két szélső 5 ezer a két középső 5400
Hali basi2!Melyik mennyiért van?
nem tudom ki hozza ezeket a hülye törvényeket nem vagyok buzi de eskőszöm hogy jól segbe basznám bár még lehet élvezné is akkor inkább szájba hogy legalább valami meleg legyen a gyomrában azt akarják el érni hogy megszünjön a határ...............több ezer embert fognak éhenkórász bünözővé tenni és az a sok patkány csillagvadász mit fog csinálni?elmegy lapátolni?mert máshoz nem nagyon értenek....éretségi,oszt gatya sok marha meg szavazta ezeket a zsidókat akik mindent maguknak akarnak.....................isten bocsássa meg nekem már ha meg vettem azt a tetves béjemwét had járjak már vele ugy ahogy akarok,ha nincs a tankba robbanásgátló akor nincs és ha lopásgátló sincs akkor had legyen már az én felelőségem hogy ki lopják belőle a nyálat oké?kifizettem KP-ra ha jukat furok az ajtóra és ugy járok az is az én dolgom...............szemetek
de még eddig senki nem panaszkodott
Szeki az a barom nem akarja küdeni magyarba a kormánygátlót!
ma rá kérdezek a másik plekóra.
egy eccerű villanymotor által hajtott pumpát láttam használni, a visszafolyót ritkábban használják. az ukrán határt basztatják szlovénia-horvátország felől meg hozzák a fűtőolajat kannaszám. ezzel azt érik el hogy eltipliznek a munkaképes emberek a határ menti településekből és betelepítik a zsidókat vagy a menekülteket, ez a nagy orbánia szelleme.a nagy faluban és környékén meg tapossák egy más lábát a népek, mert ott van meló. nem rég jártam tiszacsegén és biz eléggé lepukkant a város, most írja az újság hogy sorba kapcsolgatnak a szolgáltatók kifele önkormányzatis épületeket a szolgáltatásból, a termál fürdőnél egy autó árválkodott valszeg aki kinyitotta a bótot, a medanszijében gőzölgött a viz de érdeklődő egy sem .
jja!
mert ott nézi a szelephézagot
jujj-jujj,....
vigyázz az öreggel,mert azzal kezdi hogy kikapja a hátsó kereket..... ha kell,ha nem

ja......jó reggelt
milyen jó lessz nekünk 1ütt már alig válom
csináltam már régen is.......főleg mikor külföldöt nyomtam 24 tonnával nem nagyon lehet válogatni valahonnen meg kell a lóvé..........lopni betörni nem lehet és nem is akarok
Jó reggelt!
Nem neked való
Szeki 6-8 ezer egy olyan baszás a tankba vagy is kettő kell már hivtam az alkatrészes haverom hogy kell olyan vacok...............aszonta százával rendelik és egy 7mire meg jön na a bontó cimbimnek van de vasárnap lesz othol addig pihen a bót de amugy kurvára kibasztak a néppel mert nem a tankon fogom leszivni a cumót hanem kötök a visszafolyóra 1 szivattyut oszt kész
jó reggelt
Csá klackó szerintem a reggeli órákban ott vagyok, ahogy ott végeztem a bótjaimmal majd rád csörgök , hogy merre is tanyázol pontossan
persze, hogy lesz hely aludni bogyesz
A söfőrüllés mögötti ágyikón
2. Jó regget!
Üdvözlet a fedélzeten.Szép a zöldséged.
1.Jó reggelt.