Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jó vicceid vannak Őt ki nem vinné...
19
Nem csodálom. Hány éves?
Meg kapaszkodsz mindenhova...
lányomat vittem elég sokan tetszésüket nyilvánitották
Mindenhol néztek. Csajok a motort, pasik meg nemcsak a motort.
de kalimpálni lehet vele
nem ülök szivesen hátul csak ha muszály ezt neked is montam mig kávézni mentünk,Vadernak is mig eljött nálunk tankolni,és 9363-nak is mig be mentünk a városba..........igaz visszafelé már én huztam a szarvát és 9363 monta hogy ne sajnáljam mind hárman korrektek voltatok utálok hátul ülni '.kényelmetlen,kimeredsz,elzsibadsz,folyton turod az előtted ülőt és a tankot..................és vágja földhözmindenkimagát
Ez mondjuk nem baj, ha normális cipő van rajtam, és nem pedig egy 15 cm magas sarokkal bíró darab, mert azzal nem lehet úgy támasztani meg kényelmetlenebb ülni is benne...
de biztos volt akinek tetszett
Hát azt meg tudom érteni!Ha normálisan oda huzol neki,közbe elöl is elég kapaszkodni,nem hátul...
Mondjuk,akivel én szoktam motorozni,ő birja,pedig közbe nem kimélem
Ez a szakítás azért kemény.
Jó reggelt!

Olyan sztorit nekem is mesélt egy barátnőm, hogy sírva szállt le a pasija mögül... ez már emberfüggő is, ki mit bír, mennyire fél, stb. Azért annak én se örültem, amikor magassarkúban, kisszoknyában csücsültem hátul, és gyorsulást játszottunk valami autós gyerekkel...
Aki megvette az enyémet (05), az úgy próbálta ki hogy felült mögém. Elindultunk finoman az első kútig, akkor mondta hogy húzzam oda neki rendesen. Nem reszketett a lába, amikor megálltunk

Volt egy barátnőm aki nem félt hátul a hegyekben (akkor sem amikor átsodródtunk a szembe jövő sávba és jött az autó), a Horváth túra azért őt is készre végta. Mikor hazaértünk szakított velem
"reggelt!
3.-dikk
No.1
Jo reggelt trogerek!
Elalszom. Megyek lefeküdni. Jóéjtpussz!
Akkor a kukoricásba... Ott jó lesz?
a járdán a bottal száguldozó öreg lányok közt
Majd én viszlek egy kört... járdán megyünk majd 10-zel.
Ez is benne van...

Egyszer mondta egy srác, hogy jól megfogtam mindenhol, de én mondtam, hogy csak véletlen volt. De tényleg nem direkt volt...
én meg semmire sem mindenki ölje meg magát bár nagyon ritkán előfordult de csak meg bizható jó pilótával aki a 80.at nem lépi tul
Lehet, hogy igaza van. Majd ha ültem már 10esen, megmondom.