Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Bogyesz! Ez a szelep szarakodik ami megjelöltem?
na most tisztázzunk még 1 dolgot 24szelepes motorról van szó és 1 szelep szarakodik,namost ha a dugó bele ütött volna akkor a melette lévő szelepnek is szarnak kéne lenni és még 1szer mondom zár rendesen csak kicsit megakad lenyomásnál és visszafelé nem csattan ugy mint a többi na most ezért az 1 kibaszott,szaros,fosrakás szelepért vegyem le az egész hengerfejet?
occo?még a vas telepen debrecenbe is 150 ezret montak 1 komplett motorra akár csak a bontóban ott legalább garit is adtak volna rá
paraszt béjemwé opel omega 2.5tds kombi car ócco
Szerintem se ok nélkül szaporodott...
valamiért eltört az a tengely
akkor is azt montam amit most.........semmi nem jó hozzá még a szivó sor is kisebb......van most motorom csak fasz tudja e hogy jó
a rosz sem tarthat örökké fel a fejjel, a legroszabbon már túl vagy szerintem. Bankot elintéztétek?
A hengerfejet visszavittem volna garba...
Bogyó amikor ajánlottam 1 520-as bömbölőt 100 körül miért nem vetted meg? Az jó lett volna most alkatrésznek.
eelág nehezen megy
átállhatnál már a fasz jó végére
jaja de most ez táleg olyan nagy probléma?kb 2 centit tudom lenyomni,ebből 2mm-ert megy nehezebben és nem csattanós a hangja ha elengedem mint a többinek de a benyát megtartja nem engedi el
akkor most mi legyen?rákérdezek mennyi lenne ha csere hengerfej lenne
ódi jó ótó csak drága
a paszujhoz occo a cumó itt is lehetne ilyet de a faszikámmal nem ölelkezve csókolgatva váltunk el a leg utóbi találkozáskor ugy hogy ez ki lőve marad a táki-máki
audi nah 1 betü de ne pdti mert két haverom sziv keményen
lehet hogy nekem is hagyni kéne már ezeket a fos béjemwéket dehát hosszabb nevü autó márkát nem tudok meg jegyezni
passatomon cseréltem hengerfejet 40et kért beadtam az enyémet kaptam egy másikat kész
passz ahogy volt eladtam .cseréltem 3 motort benne végén feladtam volt 1 henger repedt vez tört hengerfej repedt
na ezt már nem rég eljátszottam nyiregyen Petrillával 40 be válalta............mire oda értem 107500 lett egy 2centis hegesztés ,sikolás,szivósor szelep csere(amit nem is kértem)nyomás próba és az a szelep szakadt le amit ők kicseréltek.......ennek iszom most a levét
a dizelem 1 tökéletes szekér volt fullos tds sajnáltam de elkelett adnom neked miért tört a vez.tengej?
régi hengerfejet nem tudod becserélni feujitottra?sikoltatni is kéne szerintem
de csináltam már ilyet szétszedtem meg öszeraktam már 1 pár ilyen ,,bonyolult,,fosrakást csak tudod 1 tetves hengerfej tömités 20rugómüszak 40,motorszám,a fasz tudja és nem ér az egész anyit mit amit már megint beleöltem 1 rakás szarba keressen már 1 pár forintott mert nincs mihez nyulnom és azért érdeklődtem hogy nem e csak le van ragadva vagy valami hasonló
szia bogyo!mintha csak amikor az enyémmet látnám csak diesel volt
Én be is csiszolnám mindet!
Bogyó ha nem csináltál még ilyet miért pont egy ilyen bonyolult géppel kisérletezel? Nekem a vezérmű tengelyt 10-ért kicserélték garanciával, pedig nem is volt típus azonos. Nálatok se lehet több ez a mutatvány.