Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem lehet hogy sokat állt?me még levél meg moszat is volt a szelepeknél(szivósor) olaj,járatás nem hozza hejre?mondom a benyát meg tartja,csak nem ugy csattan,esetleg rugó?
Vékonyabbat szoktak rakni bele, vagy még a hengertalpból is szednek le, így növelve a kompressziót
Az fasza lehet
a f@szomba ettü féltem
Az a szelep akkó kapott! hengerfej le szelep ki!
na még 1 olyantot kérdeznék,hogy le nyomkodtam az összes szelepet(kalapács fa nyél rész....rá nehézked)és vissza engedésnél szépen csattan mind1ik....kivéve 1 olyan toppán koccan és akad is 1 helyen de öntöttem benyát az összes szelepfészekbe (beömlő)és meg tartja a benyát............attól félek nem e hajlott mert ott volt eltörve a vez.tengely is
Akkor rkjad bele a tiédet!
Később leszek most mennem kőőőő!
nincs ilyen mikrométer cumóm 32-es villás kulcsig vagyok fel szerelkezve na a lényeg hogy ebbe a házba berakhatom az én tengelyem a lehuzó kehejjel,vagy van a tengejemhez ház is meg kehej is csak abban már kezdett szólni a hidrotőke mert a házban van!mert ezt nem tudom jó e mert még nem halottam szólni
Igazából plastigauge-el lehetne megnézni(hézagmérő műanyag szál!)
a csapágyhézagot!Az után lehetne korrektül kijelenteni hogy beépíthető e!
Gondolom az nincs neked!
Na bogyesz értem már miről van szó! Megnéztem a képet amin a törött van! Mérd meg mikrométerrel a veztengely csapágy felületeket! Hasonlítsd össze őket és ha megegyezik a törött a te tengelyeddel (néhány századmm nem gond) akkor beépítheted a tengelyt!
Szolja ha megerkezett valami cucc.
, , ,
Igérem az lesz a következő
Van kép róla Bogyó?
Kb! akkor éri meg ha több napra mész! 5-6 De mi idén1x voltunk 2 éjszakát júliusban meg 1x5-öt Augusztusban! Augusztusban felemelik az árakat mert sok az olasz! Azoknál akkor van a szabadságolás!
na mivel nagy szerelő hirében álsz és az én szerelőm(Sanyi)már 9-kor nincs kébbe az lenne a kérdésem hogy a vez.tengejt kicseréltem,de nem merem le huzni az ok hogy meik kehejjel rakjam össze?hogy meg értsd!;a vez tengejt tartó alsó ház ban van a hidro tőke is és az enyimben már hidegen szólt tehát,a vez tengejt be rakhatom egy másik házba másik kehejjel(csapágy) vagy az egésszet egybe cseréljem azzal amivel eredetileg összevan kopva?
Csak 9-es KAWAT vegyel!
Te sem zavarsz Isti!
Akkor egy 3-4 napos jo hetvege egy 100-asFt
Nem zavarsz!
A sör 1-4 € attól függ hol veszed! Étteremben egy átlagos ebéd + sör kb 30€ Mi mindíg 20-30 € között fizettünk a kajáért!
Szevasz!
Zaklathatlak egy kicsit telefonon? Motorvásárlás ügyben szeretnék tanácsot kérni.
Isti Császárról.
Basikám lenne 1-2 kérdésem ha nem zavarlak?
Üzemanyag + pálya matrica oda vissza kb 30ezer