Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

vagy ki esik rád.....térdeddel a füled mellett
neem bmw! bogyomegélhetés topic
Végülis nem az számít, hanem az, hogy hova esek utána...
magácska ne kacagjon mert magának is ki lesz rugva a lába
majd mindenkive meg verekszek Cojottal jöhettek 1szerre
arra a sikoló pálcára gondolsz me olyanom van de ha a sikba köszörülés ,marásra gondolsz,ammeg minek nincs elhajolva meg majd veszek 1,7vagy 2-es tömitést elvileg nem rég volt igy már az 1,4-es kevés adj valami elérhetőt tel.vagy emil oszt ha levettem közlöm mibü mennyi kell de ár függő mert nekem is van 1 beszerzőm
Sziasztok!

Jogos a BMW topic.
BMW topic.......
lehet hogy kicsit görbe és ha összerakod átereszt
ha leveszed a hengerfejet kellene sikolni nem?
sikolni minek?
azt mondja hozzá nyultál azért van ez...........
kedden tudok. de a szelepvezető? és sikolás?
mindjárt hivom is a volt tulajt hogy a garival mivan
akár de ha van jó bontott árak kellenének
Nesze neked felújított hengerfej!
ujat?
meg győztetek leveszem a hengerfejet me tanáltam még két kipufogó szelepet gyanusnak ugyan azon a hengeren nem tudsz 3szelepet nekem intézni 1 szivó 2 kipufogó 2.5-es 24v be
rakd össze csőgáz kiderül minden
Köszönöm a szavazatokat
az a baj hogy nincs szelep kiszedőm me az 1ik szerelő mondott 1 trükköt hogy lehetne megnézni hogy a szelepszár van e elhajolva
már a vez.tengely törés okot is sejtem a hidrotőke közepében alul van 1 6-os anyányi pöcök ami rugózik és ahol Basi megjelölted,ahol eltört na az be volt ragadva.rohadva kitudja....lényeg hogy valaminek engedni kellett szerintem de az sem tudja el hajlitani a szelepet mert házban van tehát oldalra nem tud elmozdulni
Necces a dolog! Attól hogy zár egy szelep attól még a szára lehet görbe! A szelep vezetőben szorulhat!Vagy valami bekerült a rugók közé!
és épp ez az az első és második 1 hengeré,ha a dugó ütött volna bele akkor mind kettő vackolna..........szerintem
nem a meg jelölt meletti jobbra,tehát a törött tengely szerinti középső