Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

csak menet közbe nehogy mást szorits meg az elől ülőnek
hát,nem tudom...mondjuk a 10-esre én nem ülnék fel hátra az biztos!
mondjuk akivel motorozni szoktam azt mondta egész kényelmes...
Csak azért jó hátul ülni, mert hozzá lehet bújni az elöl ülőhöz...
Persze...
Az nem nagyon jó a sportgépeken... Ott hátul nem valami vicces...
hát igen én kp akartam volna érte de most belehet lizingelni 1 munkáltatóival 72hónap havi29700 nulla befizetővel
Megbeszéltük, majd mondom.
Miért nem?
benzin tik?
nem te tik lesze
na jah,ez magyarország...
igyvan csak mond néha a hülye agyamnak
De egyszer sikerült...utána meg vagy jobbra,vagy balra álltam az elsőtöl... a 10-essel meg má nem gyorsulok...
semmi baja nem volt csak a jogsimra ráesett a páncél februárig és semmi nedvem nem volt itt nézni egy 1,7mikulásos motort ugy sem birtam volna ki hogy ne karikázzak vele ezekben a jó időkben és tutkó hogy fel jelentettek volna az ilyenre mindig akad ember na meg kicsit át is basztak vele eladó még mindig csak már nincs hozzá közöm
Ahha. Egyszer nem sikerült nyerni, ezért nem mindig?
Kakasok? Remélem, én ettől még nem leszek tyúk, hogy ti kakasok vagytok...
Igen, írtál ezekről.
Én már nem hiszek sajnos a gyógyszerekben meg orvosokban. Szerintem magadtól fogsz rendbe jönni, a gyógyszerek csak a tüneteket kezelik. Csak kell egy kis idő meg pihenés, és minden rendben lesz.
Neked megvan még a 10-esed,vagy már sikerült tuladnod rajta?Tényleg,mi volt vele a probléma?
Gyorsulási versenyen indultam párszor...de nem nem nyertem mindig....
kocka cimbi itt vannak a kakasok
nem titok az tudja itt mindenki január óta tul sok minden ért,tulsok gond,érzések,fájdalom,bosszuság,stb szakadt a nyakamba az eddigi aránylag nyugott,életembe persze ebben részben én is hibás vagyok lényeg hogy 1ik nap rosszul lettem(villany leó)és kb idáig tartott hogy normálisan ki vizsgáljanak és tegyenek 1 aránylag pontos diagnózist........volt már aki sziv mütétet akart csinálni rajtam volt aki elzavart na 1 magánorvos némi boritékos segitség alapján(sajnos szégyen)de végig csináltatot velem minden vizsgálatot;ekg,ultrahang(nem terességi )terhelés...........végülis minden okk kell 1 kis erősitő cucc+nyugtató+meg szirszarok...na ez van
Mi az a sok kupa a motor előtt? Miket nyertél?
Azért kérdezem a bogyókat, mert az orvosok akkor is felírják, ha nem lenne muszáj. Csak mert az a legegyszerűbb megoldás. Szóval lehet, hogy nem is kéne szedned... mindenesetre nagyon vigyázz azzal, hogy mit szedsz be. Jóóó?
Végre egy kawás fórum,ahol még nem alusznak...
Tényleg, mire szeded te a bogyókat, ha nem vagyok indiszkrét? Ha igen, akkor máshol meséld el, ne a fórumon.

Segítsek keresni valamit? Ha tudok persze...