Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Esküvő,lagzi,,,,,,ne hari má Bogyó
Na,, ma nyilván kinyírom a hátsó gumimat,,,,
remélem Jymike vigyáz a leendő gumimra
Ja, ahogy látom Te nem tudsz helyesen írni Pipi szerint, aki a mindig-et leírja hosszú í-vel
farkaskám akko nem tuddod elrendezni a szeptemberi 7végét?
de nem ááám!Te csak Bogyó vagy
Hát akkor Trógerek
ja,húú de......vagyok,,,,,jó reggelt neked is
szijjjja én nem vagyok urrrrrr
Hát persze. Csak olyanok vannak itt
vannak itt olyanok?
Jó reggelt az uraknak
Jo reggelt Trogerek
ez a tucc ez szándékos tudsz is le tuom irni de egy könnyebb nekünk analfabétáknak meg ugye ne tagadjuk mostanság hagyuk has legyen 1 kis siker élményed(okosabb legyál mint egy ötödikes )kettő,a multkor teljesen a net rabja lettem ás itt ettem a gép előtt és sikerült beleboritanom 1 tányér huslevest a bilentyüzetbe,ugyhogy ragad a gombok fele
amugy semmi ilyesmi nem lesz csak reklámolom hátha többen jöttök
Na pont a két analfabéta beszélget a helyesírásról akik két szót nem bírnak egymás után leírni helyessen
Fazinál az ékezet az smafú Bogyesznál a j-t és az elipszilonos(ly)-t szeretem. Pont úgy váltogatja, hogy rittig nem találja el Ha mindent csak pontos j-vel, vagy mindent csak elipszilonos ly-vel írna, sokkal nagyobb lenne a helyes találati arány Így a rizikófaktor is kizárva Vannak kedvenc szavaim is, persze mind nem jut eszembe Ilyen pl. a: kertye,tucc, ithol, nyílván ennél lényegessen hosszabb a lista
De hát én így szeretlek benneteket ahogy vagytok, okoztok mindíg egy kis derültséget a mostanában úgyis szürke életemben...
Napokba is volt valami Panyoláról az rtl-en
Leadták főműsoridőben, úgy kb. éjfél után Csak a holdkórosok, meg a hőségtől aludni nem tudók láthatták...
jó 8
hagyad..........ilyenkor már alszik nincs képbe