Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ha érdeklődnek a felnik iránt mindent részeltessen elmondok róla.De köszi hogy kijavítottál:D
mostanában ......................IGEN
Taknyosok!
Bogyó te kis rosszindulatúúú
meg a virág cserép
KakaPapa
Kawapppa
Max beton, és aszfalt.
Jimy itt te vagy a törppapa. Ha valami gond van mindenki téged keres! (Vagy inkább KawaPapa )
98 -as tól felfelé. Így helyes a felni.
na a fődbirtokos elintézi látod ennyi ni
Nyomtatok eleget lesz nálam.
aksit kérdezd az tekereg mostanába vagy Wadert
jó van máááááá,,,,,nyugi bogyóka......inkább reg lapot szerezzééééé
hún van mááá ez a Jymi
van 2 felnim kawába ha valakit érdekel
na ezt nem vártam tőled de várjál csak leszel te még le itatva nehogy ébredéskor fájon a popod
hülye!
coyot@gazszivargast elharitok farkas.ni
na akkor remélem meg nyugtattad a kis barátodat és már nem könnyes a szeme irkálhat ide nem zavarja el senki bár mostanábban vannak érdekes dógok itten de nem meg ilyeszteni akarom én már régőta suzukis kén irogattam ide most sem 9-esem van hanem 10-es dee itt nagyonsok jóbarátság alakult ki és szinte ismer mindenki mindenkit személyesen is csak akkor ne azt irja hogy vettem uj motort segitsetek a lepapirozásban meg stb.....hanem hogy apué majd öröklöm de attól még babrálhatja
valaki küldjön má 1 regisztrációs lapot az emilemre, mert a kawa honlapon nem találom
Megyünk mi is
persze teljesen jogos amit irtatok neki hogy minek neki ekkora motor majd 2-3 év múlva veletek fog tartani akkor:D
sajnálom hogy beteg a kisgyerek de itt ugy adta elő magát hogy uj tulaja egy 9-es nek na montam is neki hogy jöhet talikra mivel szoktunk szervezni fórum talit ami épp most lesz szeptemberben na akko kiderült hogy nem jön és gyanusak voltak a szavai és rákérdeztem hány éves is vagy monta hogy 15 de nem lett elhajtva csak kérdeztük ennyi idősen minek ez neki,érthető nem
semmi gond


Már megint megszívatott ez a fránya idő mert mire beöltöztem ide ért egy baromi nagy olááá felhő amiből esni is fog