Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Bogyóka te meg, ha fele annyit foglalkoznál azokkal akiket szeretsz, mint akiket nem szeretsz, teljesebb életed lehetne.
No meg itt, csak pont a szakmai sznobok nem találják a helyüket, mert épp nincs kedvük, közösen motorozni, közösen összeröffenni, közös programokat szervezni, vagy azokon részt venni.
Valószínű nem akarnak vegyülni a mifajtánkkal.

Asszem erre mongyák, hogy SAVANYÚ A SZŐLŐ .


Szakmai fórum.
Ez meg a zx-9r tulajdonosokról szól, és az ő motorjaikról.
na már megint kezdődik az én viselkedésem nevetséges? hagyuk szerintem ki ir bohócságokat velem foglalkozol mint hogy a suzukidat javitgatnád amit megjegyzek szivesen elcserélném veled 1zx10 re persze érték 1eztetéssel mivel próbálok baráti jobbot nyujtani amit te nem fogatsz el ezekszerint tudom hogy odalett a 9-esed de az még nem azt jelenti hogy itt kel hagyni a fórumot és az ismerősöket mert be vagyunk forduulva a befordulásról hidd el én tudnák mesélni ami összejöt közel 2hónap alatt.......apám elvesztése hirtelen,11millió jövedéki,hivatásos jogositvány elvesztése több mint 1 évre amivel a kenyerem keresem.................nem sajnáltatni akarom magam de ezek az emberek a fórumon adtak 1 löketet és kitartást hogy ne adjam fel tudod ez a lufi már kidurrant amit fujogatsz
Szia pipfax!

Ide irok valaszt, mert nem akarom a - szakmailag (miattam ) magas szinvonalu forumot - szetnyaladzani a ZX-9R szappanoperaval.

Szokasommal ellentetben nem akarom agyonragozni most. Engem elvileg zavar, ha a technikai forum barati cserkesztaborra alakul, ennek anno hangot is adtam. Tuntetni persze nem fogok miatta, hiszen en is csak egy user vagyok, nem eszkozom megrendszabalyozni a jonepet. Szemelyeskedesbe meg akkor sem mentem volna bele, ha kifejezetten hatranyosan erintene a dolog, de igy, hogy az elet megfosztott a 9-estol es mar nem volt mirol beszelni, igy kvazi mar nem ront a helyzeten, hogy a forum elmozdult csapatepito iranyba. Csak azert fricskaztam oda bogyonak, hogy erezze a torodest, milyen az, amikor O jopofanak, jo fejnek gondolja magat a masik pedig jol beszol neki emiatt ugy a hata mogott kicsit. Az emberek kulonboznek. Te pl. erzekelhetoen mas tipus vagy. Akkor sem erezted sertve magad es akkor is humorral kezelted a dolgokat, amikor konkretan Neked kritikusan irtam. motobogyo ugy fest mas tipus. Sosem ketelkedtem abban, hogy barki jo fej, bar ahogy O "viselkedett" az enyhenszolva nevetseges, de vegulis teljesen mindegy. Azert mindegy mert nem erdekelnek a szemelyi kerdesek. A motorok miatt vagyok itt. 30 evesen Toletek 2-300km-re ertelemszeruen mar megvan a helyi barati korom. Sok koztuk a motoros is, de sportmotorra csak en egyedul irok. (A tobbieknek egyaltalan nincs szamitogepuk, konkretan szarnak az ilyesmire.) Igy ertelemszeruen nem az a legelso hogy megismerjem a tavoli forumtarsakat. De meg igy is benne lennek tobb arcot mar ismerek a forumrol. Az, hogy titeket eppen nem az csak a veletlen muve. Sosem alakult ugy, hogy osszefussunk. A palyanapok igeretesnek latsznak, a 27. hring is lehet, hogy jo. Ezt a motort terveztem szetgyilkolni palyan, mert nem fuz hozza erzelmi kotelek. Majd beleolvasok a topikba akor, aztan szolok, hogy hova tudok elmenni bandazni.

Szokasomhoz hiven most is agyonragoztam...
Jimykém lesz kép a rendszerről?mert már durrogna
jó reggelt
pipi a szemüveg egyik felére ragasz egy mickey egeres seb tapaszt úgy lesz az igazi az összhatás a képen
ezt a felelőtlenséget!azt hiszed,hogy a csizma,meg az egy szem kesztyü megvéd majd egy esetleges bukáskor?
legalább bukót tennél fel!
védene is,meg nem látnánk a fejdet legalább...
bár ekkora sebességnél már lehet az sem véd semmit
reggelt.......
szééép vagy Pipike,na látod ez való neked nem a bivalyerős ZX-9R ,ezen jobban is mutatsz
azzal az ősz hajtincsel ugy nézel ki mint a TAXI(film) söfőrje
Na srácok piszok nagy szerencsém volt tegnap
A donort sikerült elcserélnem egy zsír új rollerre
Már el is kezdtem vele edzeni, hogy 27-én indulhassak vele a ringen Egész jó köröket megyek már és erre nem is kell sok kawás matrica lehet lefújom ződre akkor pont úgy néz ki mint egy 10-es Méretben mindenképp
Reszkessetek ringezők...
Pénteken lesz az a nagy banzáj Siófokon. Valaki nem jön esetleg? Megkéne látogatni, csak nem vmi ócsi a belépő. Bár siófokra mindenképp megyek szombaton, persze remélhetőleg ha jó idő lesz.
3.
az ,de hiába a sok extra,ha nem fizetik meg..a két raptor dob használtan egy max 80at ér...
meló fődim?
ja és gólya legyen ne varjú
Jóccakát!
Ja, és a gyereket a gólya hozza.
majd decemberben puszilgatom a nagy késsel de ezt Andinak ne mond
Inkáb mennyé puszíd meg a malacodat helyettem is, majd később megadom neked.