Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tiszteletem
Az csajozós
2literes colás flakon a hátuljára gumipókozva
Béééééééééééééééééééénnnnnnnnnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaa
aaa
Annak kisebb a tankja, ha át kéne ugrani a szomszédba friss kenyérért kéne vigyél egy kannát hogy ne kelljen tolni
Te Jimy láttam az egyik galériába nagyon irigykedsz arra a brutális R6-ra
Romet
Minden napi használatra ott a Simson
ebben igazad van!de ugylátom fel kell már világositanom mindenkit hogy kbfél évet jártam dolgozni motorral minden reggel(suzuki gsx-600)aztán a gsxr 750-el eljártam minden motorostalálkozóra a környéken mind kettővel és ugyan akkor minden napi használatban voltak ugyan akkor ha emléxel olyan motort kerestem ami minden napihasználat mellet püfölni is lehet és ezért esett a választásom a zx10-re és azt is el montam már ha szép nem vagy hülye ne legyél Tompika
Te azt meg honnan tudod?
Nem bírta az utca végéig, ami néha 10 km messze van?
Helyben gumipörgetős.
a Contik amugy is 1 rakás foss
az a gumi 2forintot nem ér ,mekkora egy buzi zsidó fasz aki feltette , semmi minta nincs rajta,és még ragasztott is...
Ja, dunlop sportmax 208 rr.
No, ez az!
nincs gépem eeetört na ha kell szólj felteszem postán más nem begyujtani jó lesz
amit a garázsban mutattam 2darabot igysem rémlik
Én vettem két hete új gumit, de még nem volt szívem ledobni a másikat.
De ha kell a lime partyn előtte, vagy utána oda adom. Itteni gumis 1500 -é felteszi centrírozza. Megoldjuk eccere az enyémmel.
Party előtt ide gyüssz oszt csere.
mert öregszel........
na az nekem pont jó lenne......ha tudod fotózd má le bogyóka
Te gyogyóbogyó, én arra a gumira nem igen emléxem.
Occó gumi
Én akartam, de mán pízt kér érte, először még ingyé akarta adni.
No majd kaptok Sedutól!
szia te vizicsirke
figyelj nincs most gépem hogy lefotózzam de a szálei tökéletesek a közepe a kopásjelzővel van egy szinten,állitólag vágni lehet de nem tudom komolyan kérdezd Jimy véleményét
Na a horgászcimbivel csónakmotrot faragtunk a kawablokkból
Ma kécskén egész nap vizisiztem, csak qrvára elfáradtam ,mert csak bal kézzel tudtam tartani a kötelet...