Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

vájá megyek csal hozok forró vizet a lavorra hogy be melegedjen
Ezt nem bírom!
El kell mennem motorozni!
bepróbáltam a nagyobbik müanyag lavor pont jó alá
téleg és szét nyilt gumira is érvényes ?
nem mindenki vén válalkozó
Mán megin nekem kell megmondani a frankót.
Ha el kopott a gumi, kifordítod és felteszed úgy, a belseje zsír új.
Jó reggelt!
Mi ez a koraiság.
15-20ért veszek Dunlop D211 Gp-t aminek a széle kopott,mert pályán kapott,de a közepe ép,így a rendőr napja szép .
csak viccetem nem durrogtatunk csag gondoltam megsajnálsz oszt bevesze valami bizniszbe meg mostanában(mint mindig)gumiba utazo oszt az árak érdekelnének
van debrecenben ,eladó 10es csak túrázásra használt ,csinájj videót ,én is ma veszek két gumit hátra ,mert az előző kibírt 2 hetet .
uuu vigyél már enngem is mert a 10-es re kéne gummmi véletlenül eldurrant
nem lettem kulák,csak járok maszekba betörni
hát néha már én sem tudom mit gondoljak rólad kirekesztettek vagyunk téleg,,akkor megoldódtak a dolgaid me hogy kulák letté
én már nem tartozom sehová ,szabadúszó vagyok ,pestinek túl paraszt vagyok,szabolcsinak meg túlképzett . .
ja.....elég volt ez a 3 nap
tán elzártad a szivárgást
fogalmam sincs de rögtön vágta hogy szabócsiak vagyunk pontosabban már mint én mert te már pösti vagy
jó reggelt
na végre....nem kell melózni
oszt te azt honnan tudod,h nekem nincs ,oszt ha van ,ne lázaggyá,mer szólok a lazacsavarnak , de ki lehet az ?
ezen gondolkodtá 7percet mágus amugy is tipli van se neked se nekem nincs 9-esünk
nagyot mondtál,öblögess
ezt meglehet csinálni 1 egyszerü neon gyujtó relével
ne is , vettem féklámpa villogtató elektronikát,nagyon hasznos cucc,orrbaszájba állítható és nektek olcsóért van .csak,h motoros téma legyen