Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

az utólsó mondatod mintha hallotam volna már valammi nagy géniusztól tudm hogy igazad van pipi mert minden évben aztmondják jövőre jobb lesz............de sosem az csak próbálom én is poénosan a dolgokat tudod hogy nekem is van elég ha esetleg belegázoltam a lelkedbe akko jól tettem
Te Bogyesz Jimyék mikor mennek hozátok?
Kűdtem velük fapácot mangrovét Hogy pont bordó szín minek kell neked azt nem tudom Ami a 10 zacsiban van elég 100 négyzetméterre Jó munkát...
én kromofágal és furóval csináltam
Egyébként pont ma volt a rádióban ugyan ez van a lakásokkal. Most van mélyponton az elemzők szerint. Akinek van lóvéja annak most kell vásárolni, mert 25-35%-kal az ára alatt hozzá lehet jutni. Azt mondták nem érdemes tovább várni mert ettől lentebb már nemigen megy Persze abban az esetben, ha tömeges felvásárlás kezdődne az pozitív irányba generálná a piacot, tehát ismét elkezdene emelkedni az ár a kereslet növekedésével.
De szerintem ettől nem kell tartani, mert itt tömeges felvásárlásról szó sem lesz Nincs már pénz az ócsóra se a spájzban is hátratett kézzel állnak az egerek...
csaknem vagy 30 órát basztam el a polirozásra a két felninél
az összes újjjjam vége lekopott
szaré-hugyé mától nem huzom le a wc-t
isten őrizzen inkább adok érte 1 fazik paszujt
Amit írtam Bunkónak
Abba semmi okoskodás nincs
Most ez a világ van Venni-eladni ma sz@ré-húgyé lehet...
akkó inkább főgyújtom
azt rendezünk egy szallonázzó partyt
azt hogy megint okoskodol te marha
te fazi rugazsd már be ezt a Pipi gyereket rendesen osz dobd be valami kékosztrigás vadkanok közzé
Ezt fejtsd ki bővebben Bogyesz kódfejtésből még nem vagyok túl jó, pedig már több mint egy éve olvasgatom a rejtvényeidet...
az urrr ij fent véleményt alkotott
Fazikám akkor még ott érlek, mert 7-8 között ott vok...
Ez most hülyén fog hangozni bunkó, de mindíg annyit amennyit adnak érte
Edemnek a fekete 9-ese ami patika állapotú és asszem fiatalabb mint a tied még meg se kérdezték 900-ért, hogy miért árulja
Nehéz eladni bármit is nincs lóvé alap dolgokra sem az embereknek a motor meg igen csak luxuscikk Ezek most nem jó évek az eladásra. nyomott a piac mindenki árul, kevesen vesznek.
Ha nem sűrgős eladni kitarthatod, előbb utóbb mindennek eljön a vevője
Ha sűrgős eladni akkor csak pici pénzért tudod most ezt megtenni.
De menj fel a használtautóra, nézd meg kb. miket kérnek az olyan motorért mint a tiéd. Válasz egy középárat hírdesd meg azt vagy eső, vagy sár A tiéd ződ hamarább elviszik, mert sokan elhiszik, hogy attól szép egy kawasaki...
vannak itten karok......csak icipicit szarok a kép alapján szelenteni készül
Ugylegyen pipo!
Nagyon koran ne gyere mert reggelig a sorsatorban leszek
Most nézem a fotógalériádat zsótika
Azért marha mázlista vagy, hogy olasz papírosan vetted de adtak hozzá a dígók egy magyar rendszámot
Gondolom a yamoton most nincs rendszám...
kb igy nézhet ki
vóna egy kérdésöm
ha vásárba vinném a kecském,mennyi petákot kapnék érte
2001, 25000km, enyhén sérült ,sportdob,új oil,jóféle mislen patkók.
Látom Ő a sünsünsün
A monogram a pólóján...
én olyan vagyok mint a herpesz jövök-megyek
de itt a rokony is. ni
Fazikám eldőlt Péntek este melózom, úgyhogy tuti szombat reggel megyek Korán oda akarok érni, mert remélem még aludni fogtok , ugyanis én szeretnélek ébreszeteni benneteket a 9-em bársonyos hangjával tíltáson...
Nekem kicsit sok a ződ benne de legalább a lexebb a "B" széria gratulálok sok kilómétert hozzá
Majd irgatják egy páran, hogy mért nem az eggyel újabbat vetted meg, mert, hogy ez szétesik, kikönyöklik meg bla,bla,bla
Az enyémet két éve nyélen hajtom, még egyenlőre semmi baja.
Mi piiizz volt ,ha nem titok