Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

van... de valakinek ezt is meg kell csinálni....
abban már ugyis van gyakorlatod
mert le esel a hokedliről!
de a valóságban a motort nem - vagy inkább nem csak - irányítod, hanem a testeddel... ugye.. dőlsz jobbra balra... súlypont áthelyezés stb... ezt egy "motorkormánnyal" nem szimulálod le.. olyat meg nem nagyon láttam még, hogy egy komplett motort adjanak amire rá tudsz ülni, és úgy irányítani...

LX
mé ne dönthetnéd?
bár ezt gondolom csavarni kell....hiába döntöd
motor kormány is létezik! legalább is en mar lattam ps2 höz!
10 000
nyilakkal vazze.meg lehet szokni.a szél se fuj rajta.és?
tudom,azért mertem bevauzni
na azé nem kell behányni én most eltipegek.majd jövök,páá
Tegnap éjfél utánra értem haza! ma meg gondolkozok hogy bemenjek e dolgozni mert kurva szarul vagyok!
az nekem nem van meg... meg az a bajom a motorszimulátorokkal, hogy nincs hozzá "normális" vezértlő.. Mert ügye repülőhöz van joy, autóhoz kormány.. no de motorhoz? Azt mivel játszod, hogy élethű legyen? jó persze, az autó sem mozog - általában - az ember hátsója alatt, de legalább az irányítást meglehet élethűre csinálni... ebben pl a raceon nagyon jó...

LX
na megyek azt most jön.. kész vagyok,hol csavargotá? téged aztán várhat az ember
tudtam én ,de ezé szejetjek na mek babázni,majd valamikor re. (még a végén visszaszokok fórumozni ) cupp
ja.csak egy játék fél évig tart
nem.vén picsa
Én sem játszom ám olyan gyakran amúgy. Évente kb. 2 játék
há én csak motogp2 -őt tudnék veled játszani hálóban....na?
vééén zőőőd fax.. én még képes vagyok hajnalig IL2-zni.. vagy kergetni a BMW-t Brnoban vagy a Pannonia ringen a RaceOn-nal... de leginkább akkor akadtak ki az ismerőseim amikor ülést is beszereztem a szimulátorhoz

LX
öreg? ne röhögtess má,akkor én meg vénasszony vagyok?
áá öreg vagyok émmá ahhoz hogy ilyenekben kitartsak..
IL2 1946... online.. "történelmi" magyar század tagjaként.. na az az igaz..

LX
aszittem reggelig játszottá