Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

na,most már leveheted Jason Statham képét a tükrödről
szal mindent tudsz szkráccs? Akkor mondd meg miért vagyok ilyen eszméletlenül jóképű?
Az enyém Crazynél alakulgat remélem faszányos lesz
Bocs szkráccs
Csókolom

Mi a helyzet skacok? szkráccs ha van ilyen gömböd akkor mond már meg az 5-ös lottó nyerő számait aztán felezünk , .
És ha tényleg így van akkor Campos sok boldogot. .

Janou84,szkrácss mi van a vasakkal hmm.
fasza
Rólad is tudok ám mindent. Még azt is amit te sem tudsz magadról.
Van egy mindentudó üveggömböm és az mutatta.
honnan tudod hogy ma van a születésnapja? De ha így van akkor én is nagyon sok boldog szülinapot kívánok neki
Campos sok, boldog születésnapot kívánok.
Hello
Szerintem ha veszel, akkor '98 vagy későbbit vegyél. A '96-oshoz képest az égben ülök és ráadásul batárszéles az ülése. Combomat úgy szétfeszíti, alig érnek le a lábaim. (168cm vagyok)
15 percnyi eredménytelen felrakáspróbálgatás után rájöttem, hogy oda bizony kell egy kis zsír.
Érdeklődnék hogy valaki aki 190cm körüli és (1995-97)zx6r-je van irhatna véleményt hogy mennyire kényelmes neki a motor hogy fér el rajta.....
Simán!Ilyen problémám nem volt vele!Frankó gyári benyacső,puha rugalmas!Nem kell csavarhúzóval basztatni mert könnyen kilyukadhat!
vagy tegyél be egy szétszedhető alu benzinszürőt ,és nem kell a csövet bántani. .
Felrakásnál kend meg a fémet vékonyan zsírral,különben "ránő"!
Én már jártam úgy,hogy le akartam húzni a gumicsövet,de nem az jött le,hanem kihúzta a fém csövet a csapházból!
Neked hogy sikerül a benzincső leszedéssel és visszarakással boldogulni? Én 2* szedtem le, de lefele is alig jön, visszafele rakni meg egyenesen lehetetlen.
mééé,máá elkezdődött?
Jobb reggelt
nekem is. Online kedvezménnyel. de ha addigra megszüntetik akkor egy évre 40e-t kell fizetnem...
Lassan egy hónapja nem indítottam be a mocit,ráadásul légszűrőtisztítás is volt ami ugyebár a benzincső eltávolításával ennek következményeképpen az üzemanyag rendszer teljes ellevegősödésével jár így csak a 4. rugásra indúlt a bicikli!
Hogy egész jó?Nagyon jó! Ba.. meg!