Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

kötsög ződek ki szerez nekem ócccsssóóéé kormánystabit?
a gladiátorost is a bigpoint üzemelteti,de ez sokkal jobb
Igen,az a legmagasabb szint az a baj,ha átjössz ide,megint a kis papuccsal kell kezdeni de nem gond,megoldjuk
Azokrol csak hallottam de 1,5 ev COD4 utan ez igazi kikapcsolodas a szamomra.
Ez olyan stratégiai játék mint pl az Ikariam vagy a gladiátor?
21 nekem az volt a szar hogy 2het utan mar erre a vizsgara keszultem de nem mehettem a kis hajommal 6-os terkepre ahol vadaszni kellett es mar ketszer buktam 5 misit Elit hajo Liciten Ezert meguntam es rendeltem Nekem sima 4 fed van
Én sose rendelek gyöngyöt az elitfedijeim is licittel vannak,igaz még csak 4 de majd meglesz mind meg külföldiekkel vagyunk szövetségben és rengeteget segítenek,ezek a vizsgák már nehezek nagyon,ők meg már fullosak,21est is megcsinálták
Na akkor atlesek. Mondjuk eddig is egyedul csinaltam a vizsgakat de ahogy elnezem a kovetkezoket ott mar szorulni fog a hurok Meg szerencse hogy par napja happy mega hour volt
De komoly név mármint a 12es szintre gondolsz? játsz itt és segítünk
kanegérHUN De ahol te hajozol en annak a kozelebe sem tudok menni De atlesek majd
sima eu-n játszom ,azért nem ismerjük egymást majd nézz át milyen néven vagy?
EU3 Igy nem vagy ismeros. Itt inkabb WAR, PHA es VFK klan van tobbsegbe
MaryRead*HU* saját klánban [POT]-Pirat Of Terror de melyik szerveren játszol?
En 3 hete reggeltem es a 6. vizsgat csinalom este ha minden jol megy Milyen neven tolod a csonakod?
jaja 6os elit épp a 12es vizsgát csináljuk
Ott en is vagyok Elithajod van? Vegre aki nyomja a seafightot
nekem magas a póker nőből vagyok,mit vársz tőlem
el szoktalak olvasgatni benneteket,mindig visszalapozok napokra csak nem akarok belepofázni na de tünök,segítenem kell a többieknek,még a végén kifosztják valamelyiket cupp
nincs azon mit megtanulni.kurva kisebb az uránál .a bohóc mindent visz számokat meg csak ismered
sose tudtam megtanulni a pókert én ezé inkább kalózkodok a seafight-on
én mindíg csak néha pofánbaszom magam oszt felébredek.
áhh.élőjáték pízé....
ja és jól vagyok köszönöm kérdésed remélem te is
ólin
Itt vagyok,itt vagyok csak játszok közben pálinkát is,nem csak sört ám már 54centi meg 4és fél kiló,meg már beszél hogy gííí ,nagyon komoly csikát ki szokta készíteni