Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

En mint nezo mennek
március 24-29 közt szokott lenni az első liszenszes tesztnap ,de oda csak liszensszel lehet felmenni.tavaly akkor szálingózott a hó és 2 fok volt.2.59 volt a köridőm aznap
Hát igen!
Szegény még el se éri a gázt és már eladod alóla
Aki elviszi az tuti jól jár vele
akkor sztem ott is hagyhatom... írunk egy adásvételit és megvagyunk
szerintem jo arak
fingom sincs.gyertyacsere 100.000.-
főfékhenger 250.000.-
hibafelmérés 112.000.-
fékolaj és professzionális légtelenítés 56.675.-
folytasam?
Na ,azt csak úgy hasít majd Azt úgy csinájjad,vedd le a köridőmérőt,azt majd valaki minden körben az első előtt húzza le a vevő előtt,te meg a második kanyar után bújjá el,azt a uccsó kör előtt gyere elő.
hali
igen megvan még a vas! imádom
az a helyzet nincs rá időm húzni a gázt
aki megveszi nagyon jól fog járni vele!
1000km mentem az előző szezonba,ezért nincs értelme megtartani!
ez van! most a kiskukk a lényeg!
nem fog őrülni ha elviszik a gépet az biztos!
aprilis elejen a zx kupa? vagy a motorod? Esetleg igy fejbol nem tudod marciusba lesz valami a Ringen? Most szoltak hogy kikellene venni az 1. negyed evben 5 nap szabit es mivel ilyenkor minden szombaton melo van inkabb nem mennek be de kellene valami program amit megtudnek mutatni hogy en bizony erre megyek es akkor talan meguszom a szombati melokat
de most kurvakomolyan ki kell találnom valamit,mert hamar itt lesz a március.lehet visszaveszem a kurvát nem is rossz 5let
az enyém nem viheted
amúgy valami árat tudsz már mondani eddig hogy néz ki?
igaz is .végigmehetek koppon vele a fékkart előte akár le is szerelhetem,mer ahhoz a sebességhez nem is kell fékezni
Én meg a duplakulcsos dobfékben
celofánozd be az ócskát,pályagépnek jó lesz
tiéd addigra már nálad lesz ne fossál amugyis radiális fékes kell,mer én valahogy csak abban bizom..
ajjjajjjjj... ez rosszul hangzik
meglesz.úgy fog ordítani mint egy spanglizott kurva..zx kupa első fordulóra kell szereznem valahonnan egy kawát mert ha össze is jön ugy néz ki ,addigra még semmi nem lesz a motoromból...április elején lesz amúgy..
na ahhoz én nem értek
Videot rola
émmeg novicsento Yoshimura TRC trioval titan dobot passzintok K6 1000 hez...jáj de babácska hangja lesz...
Én meg megcsináltam ma minden gépet, szal holnap hawaii


MElo nalunk is van boven. Lehet vissza is hozzak a 3 muszakot
nem panaszkodom.fél 7 kor kezdtem a melót -fél 6 kor végeztem
masszázsolajozás után királyul néz ki a nőn miközben szépen csurgatja a melleire.

ezt főzd neki