Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hibatlan Viszont lassan lepek spriccolok haza de ejfel korul leszek. es csaocsogunk.


Na csoki mindenkinek. Ja es Crazynek a river legyen veled
én nem hagytam volna abba
nincs motrom...
gyere a Nürnbergringre,oszt ott legyé dzsoniiii
van egy üzenetem a többiektől,bemásolom PoT] [PoT]*Ördög*Jobb*Keze*:adok neki egy hajot kis elit 2es vizsgával két sima fedivel
[PoT] *Ördög*Jobb*Keze*:csak nincs prémium rajta
[PoT] *Ördög*Jobb*Keze*:nos?
játszatok Crysissel bammeg
ne szójáááá be móóóóKUSS
2 muszakban dolgozok szoval hol delutan vagyok aktiv hol este hol hajnalba es hol delelott
téged meg ki kérdezett,bammeg
solidcat nem vagyok en gonosz

Mokus: Neked meg csoki a szadba
Lehet kipróbálom ezt is. A gladiátort 11 hónap után 51-es szinten meguntam és töröltem magam. Ez volt tavaly márciusban. Hujujj ha még játszanám de kemény lenne már a karakterem.
Nem fogsz csalódni de álltalában csak este,meg délután vagyunk bent,itt meg keveset vagyok,ha jössz a MaryRead néven keress,vagy csikával üzenj itt a fórumon
Hátezabaje,pedig jó lenne egy kis bociscsoki
Namajd atnezek de tuti nem fogok olyan gyorsasaggal fejlodni Mondjuk kitudja ha tenyleg jo csapat vegytok lehet megeri ujra kezdeni
majd meglátjuk Ringen
de gonosz vagy
mert veled ellentétben én 2esben is húzom a gázt kanyarban,oszt olyankor nyugtalan az eleje
igen azzal bocsi a lassúságért,csak közben oda is figyelek
Crazy elegge belemerult a pokerre. Fogadjunk nyeroszeriaja van..Eddig Amig meg nem emlitettem
Este leszel?
oszt mit akarsz szopni,he? nincs tehénállatom
Egy copásért,leszedem a binyiglimrű Óccsó,neked oda csomagtérajtótartó gátló kell
azzal lehet még el is bánok
Kis papucs hajoval kezdeni?
Minek az neked? Adok inkabb Csoki