Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem is hétvégén volt céges buli de nem mentem! Aki vereti pókeren csak szólok hogy a PS-en 21.00 550$ Free csak magyaroknak!

Gyertyát nekem is vennem kellene!
Én is tudom Ezért is örültem neki nagyon hogy odavihettem hozzá. Annak meg főleg örülök hogy lelkiismeretesen megnéz mindent rajta. Annak pedig a legjobban hogy azt mondja hogy jó állapotban van a moci.
Amúgy jó volt a céges banzáj... egymás után kértem ki a Cuba Libre-ket meg a söröket. Cég fizetett mindent.
Mi a helyzet? Olvasom hogy szépen alakul a motorod! Crazynél jó kezekben van!
azt
Szép estét!
de ha már te azt mondod hogy jó állapotban van, akkor megnyugodtam.
igen, úgy vettem hogy a csávó mondta hogy csúszott vele. mondta a heggesztett lábtartót is.
de értelmesen leírtam... szal sztem 1x bele lett téve és csá. azóta semmi.
gyári volt benne az tuti.de esküszöm nagyon jo állapotban van ez a motor.de a jobb oldala kicsit gyanus.mintha fényezve lett volna a váz.a lábtartó már volt hegesztve,az tört el..
sztem nem voltak kicserélve amióta benne van.
nem is kellett gyertyák jó szarok voltak benne.majd rakok fel képet csak nincs it a zsinegem.mondjuk ujjal sem indul jobban.jövőhéten széjjelbaszom összes karbit...
nem tudtam
Olinak már van tesója vazze
világos
csak érdekel mibe fáj
ha 2:00át mész akkor már van értelme elindulni
mennyibe fáj elindulni a zx kupán? licenc,sportorvosi,nevezés?ezek hogy működnek?
Üdv. !
Megy a kamion az úton, négercsókot szállít.
Két stoppos cigány megállítja.
A fülkében nincs hely, így a kamionos felajánlja a rakteret, azok hátra beszállnak.
Mennek egy ideje, egyszer csak egy kivilágítatlan lovas kocsit kerülve a kamion beleborul az árokba.
A sofőr ájulásából felkelve látja, hogy az árok szélén a négercsókok szanaszét, a két cigány közöttük, és a lovas kocsit vezető paraszt bácsi iszonyat tempóval tapossa szét a négercsókokat.
Rászól :
- Hé bátyám, mit csinál, nem elég nagy a kár így is ?
- De jó, hogy magához tért, jöjjön, inkább segítsen, mert kettő már kikelt.
akkor Olinak már nem lesz tesója...
Megjöttem wellnesből "gyerekek"! Esküszöm fáradtabb vagyok mint amikor lementem.
Apropó.lesz Zx kupa...és lehet hogy összevonva a 4 japán gyártóval együttesen.pontos részletet még annyira nem tudok,maj ha igen sikítom..
dhb
volt