Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

az nem rossz...
Megint mész a melegbárba köcsögért?
Akkó crazy papa uzsgyi utánna Dee most tényleg nemáááááá .
Téged is látni Hádzsime!
Buzi!
szkráccs gépére 240.000.- költöttem tavaly tavasszal.
nekem volt egy rendszám pilácsom origi,mult héten basztam ki a kukába komolyan.
kussollyá
köszi
Nem is! XD uton vagyok partyzni
05-06os kawára üléspúp! ebay: 270509861894
Jó van na különben tudtam ,hogy itt lófrálsz valahol baszki sunyiba nézted a topicot mi?
nah..mindenki egy vagyont baszel a mocira tavaszig
akko nem vagyok egyedül
Én inkább kawa napon a mocit nyaldosom majd jó , , , , .
Leendő lánckerekem!
Ne fossáá!
Meg kérdezem a kecót de nem mondom biztosra a hét közepén választ adok minden féle képpen oké
Akkor te is bevásárolsz! Simán dobok fel képeket de olyan lesz hogy mindenki megnyalja a 10 ujját Majd a zx6rr original logo lesz ütős a gépen!
ezt vágom, innen lesz limó. De ház... az kéne... sehol nem találok olyat hogy kiadó ház jakuzzival és ugye nekem ott kéne a környéken... (Csepelen van 1)
Colos84 ha kész akkor dobol fel képeket ?
Én is ma vettem oilt+szűrőt aztán jövő hónapba K&N szűrő+első gumma +első fékbetét+ha nem küldi perec a rendszám pilácsot akkor ki kell találnom valamit.
Tényleg meg van adva,hogy milyen színű nek kell lennie vagy,hogy milyen kialakittásunak?
Ezt skubizd meg mást nem tudok itt a környékben.
cegmax.hu/auto-motor/autokolcsonzes/fejer
-megye/szekesfehervar/limorent-best-limuzinszolgalat_114
39.html
Az a helyzet hogy gyerekkori haverom most nősül júniusban. És ugye szerveznünk kellene neki egy legénybúcsút. Na mármost ő Székesfehérváron lakik. És arra gondoltunk hogy kibérelnénk egy fasza házat jakuzzival stb, csak valahol ott kellene a közelben hogy a limuzin ne kerüljön fél millába meg közel is legyen azért neki. Gondoltam hátha tudsz nekem valamit ajánlani, vagy telószám vagy akármi.
Majdnem Janou84 kicsit lejjebb 20km-el. Miért?