Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kösz a kiigazítást. Amúgy relatív kinek mi az olcsó .
Nem elektronikus, csak minőségi. És az olcsók közé tartozik.
Tompinak repedt is már el a váz méghozzá elég durván. Most 2 lehetőség van előttem. Belekóstolgatok a kawával alap dolgokba és ha megfog a téma, meg persze valamilyen szinten tehetségem is lesz hozzá akkor rá kell vennem magam, hogy vegyek egy hondát a későbbiekben. Ha esetleg nem jön be vagy csak egyszerűen béna leszek akkor visszaépítem gyárira a hatost és maradok egyszerű utcai motoros. Majd elválik.
lásd Potzner Feri,Végh Tomi,stb
de amúgy igazad van a legideálisabb
Ez valami elektronikus stabilizátor ha hülyeséget írok akkor bocs .
Én is hajlok nagyon a stunt felé, csak félek, hogy a hatos váza nem nagyon örülne neki. Ilyen célokra honda lenne a legideálisabb de azt meg nem szeretnék venni.
Ismim ugyanilyet vett az R1-re.
ezt nem bizti h rátenném egy ninnyára...ahhoz elég gyenge konstrukciónak néz ki
Na ez az a hulladék mit sosem vennék meg.
sarkanytappancs szerint egy sznob köcsög vagyok, de én ilyet vennék:
http://cgi.ebay.com/ebaymotors...
Kellene valami szponzort találni.
2:20-as időkhöz nehéz mi?
15-ért konzolt nem adnak.
66 lett a hátsó és kettővel kisebb előre
nem kérdez szerintem
Dehogyisnem! Csak kérdeztem!
miért? nem láttál még olyat?
zx-10 utcára?
hát ja nehéz dolog ez. nekem is kéne pupos plekó, kormány stabilizátor, faridomom fújni kéne ,esó lábtartók kellenének és még sorolhatnám . Én 15000 ért néztem stabilizátort de nem vagyok benne biztos,hogy megéri-e.
maj eccer letesztelem.pl majd amikor megyek le a Peppéhez a sisakért ami nemtomhányhónapja készül
ha mindent feladsz és hajtasz egyet a teli papíron akkor uj lappal tudsz kezdeni
Ennek örülök. Csak vigyázz a magyar vállalkozó teherautósokkal...
bódogott krézidzsóó
nekem pl 2.05 ig volt bajom a kormányszitálással alatta megszünt...amugy nem a motort összeállítani drága hanem egy pályaév....na az a drága
De miért adtad el?
csinálom a motort
stuntóhatnánk má...lehet azt is kipróbálom..ócsóbb mint a pályázás.

amugy egyenlőre afelé hajlik a mérleg kedves Ninjatársak,hogy jövőre csatlakozom az utca motorosa bandához