Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

de valamennyit csak ér nem?úgy jár mint a disztárcsái figyelj rá me tuti van már rá vevője
Crazynek nem kell... ez nem ZX-10R
nah...azt má te nem kapod vissza öreg
Szép jó estét! Még egyszer köszönöm Crazy hogy elvállaltad a mocimat...
és ismét áll egy kawa a műhelyben:)igaz Janou-é ,de Kawa
De régen jártam erre!
Én is így fejtegettem meg a dolgot. Holnap kimegyek és kipróbálom.
a rajzról megállapítva a Piros/Sárga a tompított és a Piros/Fekete a távolsági vezetéke!
Tehát - a kapcsolási rajz
Szkráccs!
Ha jól tudom a jelenlegi Kawa(n)knál a fekete/sárga a test a másik két piros egyike a tompított másik a távolsági!
A beszerzett lámpádnál több mint valószínű a fekete kábelek a test a másik fehér és úgy látom árnyékolt a + azt már te látod,hogy melyik-melyik izzó!
Üdv. Estét All!
Okés, köszi.
Na jó... Hhe
Összerakod, motor beindít, multiméterrel leméred melyiken jön le a 12v, azt kötöd a végére, kell még egy test nekie és kész.
Óóóóóóóóóóóóó,,,aaaaaaaaaaaaaaa,,,
Cumi.
Zőőődek vegyétek elő legjobb tudásotokat. Ma megjött a polisport fejidom amiben 2 fényszóró rész van, egyik országúti másik tompított. Ebben H3-as Halogének vannak. Az alábbi képeken ábrázoltam a dolgokat, abban kellene segiteni, hogy a gyári kawa csatlakozóját ami ugye egy H4-es Halogénre van kitalálva, hogyan kötözgessem át a Polisport fejidom izzóira. Melyik színű kábelt melyikhez, ez itt a kérdés.
Nekem is!
Autóval!
tegnap 760
ma 30km
Alacsonyabb és keskenyebb ülés, picivel súlyosabb és kanyarban nincs annyira otthon mint a '98-as. 4E-8E egy hangyafasznyival az nyomatékosabb, ez pedig 8E után húz picit jobban mint az. Ha nem pályázásra akarja használni az ember és nem is lábtartót koptatni a Mátrában, akkor nem számítanak ezek a pici különbségek. Nekem ez a magas és széles ülés miatt kevésbé komfortos hiába könnyebb. Most így hirtelen ennyi jut eszembe.
Na ez az Szkrács koma jönbelőled is egy kis lazaság,hajrá .
Mi volt a külömbség 96-os és a98-as kawa közt? mert lehet,hogy lejjeb kell adnom
H3-as Halogen izzó közepén fixen fehér burkolatú kábel + vagy -?
ha csak ennyi lenne....
Élek és virulok.
Irígylem a problémáidat.