Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

még ki akar baszni egy kis pénzt új dobra is...
Semmi bajom vele és valóban ütős hangja van. Csak kíváncsi vagyok.
Nem elég jó ami rajtavan?
Soha nem hallottam olyan szép motorhangot mint azon a motoron.
Go ha olvasod a topicot! Azt a kis csuda kiput honnan és mennyiért vetted ami most van a kawádon? Feltenni bonyolult volt, kellett átalakitani valamit?
Akkor már elkellet volna kezdeni régebben fényképezgetni.
Fasza, ne felejts el képeket készíteni az egye fázisokról
Jó kis anyag lehetne itt a fotók között
Persze hogy lesz.
komolyan irigyellek titeket...
Na és lesz belőle fighter?
vagy megy a levesbe
Én is tegnap járattam.
Estét nektek

Tegnap berúgtam a talicskát, nagyon szépen indult, csak esett az a buzi hó ezért csak egy helyben járt az aranyom
Azért zöld mert aki úgy gondolkozik mint mi, annak nem kell más szín. A többiek csak divatninjások.
Mint pl:pereckirály.
Nem gáz, megértem.
Viszont! Na motoroztam egyet olyan jó idő volt felénk!
szkráccs koma sorry hogy nem néztem el felétek nem mertem bevállalni az utat!
morning
a csevegős beszélgetős izébe nézzmábe
na.mina?pina
Okés, rendben.
jaja... sztem is inkább 15W50
CS. milyen plekot vettel? Kepet rax majd fel? Amugy a leirtak alapjan nem tudom mi lehet az a cucc es hova kell rakni
Holnapra remelem tenyleg meglesz a beigert 8 fok es remelhetoleg a szaraz ut is. Ma befizettem a kotelezot is 17.860ft. Mondom szkraccs koma ha jo ido lesz eltekerek majd. De itt a forumon ugy is irok majd hogy mi a helyzet. Mellesleg meg a kis ujjam baszottul faj .
A 15W50 meg 9410ft. Én ebből vettem egy flakonnal, meg pluszba 1 literest, hogy ha kell pótolgatni, legyen miből.
Sziasztok.

Korabban mar volt az olaj temarol szo csak gondoltam szolok hogy most az olajshop.hu oldalon a Motul 5100 4T 10W40 4 l 9040 ft-ba kerul. Szerintem tavasszal ilyet fog kapni a motor. Szerintem megeri most venni.
töködre